Akbank Kredilerini 2018’de Ödeme Seçeneği

Akbank Kredilerini 2018'de Ödeme Seçeneği

Bankamızın sizlere özel olarak sunmuş olduğu 2018 ertelemeli kredi hizmetinden çok kolay bir şekilde yararlanarak ilk taksitinizi 2018 yılında ödeme fırsatına sahip olabilirsiniz.

25 Aralık 2017 - 15:27 - Güncelleme: 03 Ocak 2018 - 17:43

      Güç geçtikçe gelişmeye devam eden ve en iyi bankalar arasında yer alan Akbank, müşterilerine özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Bankanın vermiş olduğu bilgilere göre, kredi borcu olanlar için 2018'de ödeme fırsatı sunulmuştur. Bu sayede artık kredi borcu olanlar artık zorluk çekmeden kredilerini rahat bir şekilde ödeyecekler. Böylece müşterilerini rahatlatmak amacıyla yeni kampanyalar düzenleyen Akbank, ertelemeli kredi fırsatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 


Anında Kredi Hizmeti

      Bankanın sunmuş olduğu anında kredi hizmeti sayesinde artık kredi almak isteyenler ve kolay ödeme seçenekleriyle karşılaşmak isteyenler bankamızı tercih ediyor. Verilen bilgilere göre, bankamızdan kredi almak isteyenler kısa mesaj ya da bankanın internet sitesinden kredilerini kısa sürede alabilme imkanına sahiptirler. Ayrıca almak istediğiniz kredi tutarını ilgiyi tabloya girerek kredi faiz oranını, aylık ödeme seçeneklerini kolay bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede artık aldığınız kredileri en uygun koşullarla ödeyebilirsiniz. Üstelik almış olduğunuz kredi sayesinde müşteri temsilciniz ile kolay bir şekilde iletişime geçerek 2018 ertelemeli kredi talebinizi bildirebilirsiniz. Bu sayede artık çekmiş olduğunuz kredileri zor duruma girmeden rahat bir şekilde 2018 yılında ödeyebilirsiniz. 

Kredi Başvurusu

     Akbank'ın sizlere özel sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinden 30.000 TL'ye kadar yararlanabilirsiniz. Böylece bu kredi sayesinde artık ihtiyaçlarınız karşılamak daha kolay olmuştur. Ayrıca almış olduğunuz krediyi 2018 ertelemeli kredi fırsatı sayesinde çok rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kredi çekmek kolay olduğu için yapmanız gereken kısa mesaj servisini kullanmak yada internet bankacılığından kolay bir şekilde işlemlerinizi yapmak olacaktır. Ayrıca kredilerinizi ileriki tarihe ertelemeleri olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bankamız, müşteri olma durumunuza ve kredi notunuza göre faiz oranlarını aşağı çekebiliyor. Böylece almış olduğunuz krediyi ertelemeli olarak belirtmeniz durumunda bankamız sizlere özel olarak 2017 Kasım veya Aralık ayında kullandığınız ilk kredinin taksitini 2018 Ocak ya da Şubat ayında geri ödeme fırsatı sunuyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte