AKBANK'TAN IPHONE 8 MÜJDESİ

Akbank Direkt'e giriş yaparak Iphone 8 ve Apple Watch kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

AKBANK'TAN IPHONE 8 MÜJDESİ

Akbank Direkt'e giriş yaparak Iphone 8 ve Apple Watch kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

19 Aralık 2017 Salı 12:17
AKBANK'TAN IPHONE 8 MÜJDESİ

9 Ekim - 19 Kasım tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil'e giriş yaparak, her gün 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Sahip olduğunuz çekiliş hakları ile 10 adet Iphone 8 ve Apple Watch'tan birini kazanma şansını yakayabilirsiniz. Katılım hakkı için, sadece Akbank Direkt'e giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Kampanyaya Katılmak İçin

Belirtilen tarihler de yani 9 Ekim ve 19 Kasım tarihlerin de Akbank Direkt Mobil'e müşteri numaranız, kredi kartı numaranız veya TC kimlik numaranız ve Akbank Direkt şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını cep telefonunuza da indirebilirsiniz. Uygulmayı ücretsiz olarak indirme şansınız vardır.


Akbank Şifresi Unutma

Akbank Direk şifrenizi unuttuysanız veya şifrenizde kilitlenme gibi bir durum oluştu ise 'Şifre Al' butonuna tıklayarak yeni şifrenizi alma imkanınız vardır. Eğer kurumsal müşteriyseniz, en yakın Akbank şubesine giderek Akbank Direkt şifrenizi de alabilirsiniz.

Çekiliş Hakkı Öğrenme

Kaç adet çekiliş hakkı kazandığınızı öğrenmek için ise Akbank Direkt'e giriş yapmanız ve sonrasında ''Kampanyalar'' bölümüne tıklamanız yeterli olacak. Kaç çekiliş hakkına sahip olduğunuzu bu şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Kampanya Koşulları

Belirtilen tarihler arasında Türkiye' nin genelinde Mobil uygulamanın kullanılmasının, belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılık uygulamasının kullanılmasına teşvik edilmesi amaçlanmıştır. Akbank Direk Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirmek mümkündür. Uygulamaya girip Bireysel veya Kurumsal butonuna tıklayıp, bir sonraki ekranda müşteri numarası veya TC kimlik numaranızı girip ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yaparak 1 çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılım günlük 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, kampanya süresinde toplamda 42 çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır. Bir kişinin birden fazla ikramiye kazanması mümkün değildir. Kampanya, Bireysel ve Kurumsal Akbank müşterilerine ait bir kampanyadır.

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş sonuçları 05. 12. 2017 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlar Akşam gazetesinde ve www.akbank.com , www.kimkazandı.com adreslerinde açıklanacaktır. Çekiliş sonuçlarını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Kazanan kişilere posta yolu ile  tebligat yapılacaktır. 

Son Güncelleme: 19.12.2017 12:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol