DenizBank Ödemeleri Takside Bağlıyor!

Banka sektörleri arasında tüm hızıyla çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ederek müşterilerine özel hizmetler sunmaya devam eden DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürerek büyümeye devam ediyor.

DenizBank Ödemeleri Takside Bağlıyor!

Banka sektörleri arasında tüm hızıyla çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ederek müşterilerine özel hizmetler sunmaya devam eden DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürerek büyümeye devam ediyor.

18 Aralık 2017 Pazartesi 15:29
DenizBank Ödemeleri Takside Bağlıyor!

Müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu hizmetleri ile diğer banka sektörlerine fark atan DenizBank, müşterilerine ödeme konusunda kolaylık sağlıyor. Böylece DenizBank kredi kartına sahip olan kişiler taksitlerdirme konusunda asla zor durumda kalmayarak taksitlendirme fırsatının keyfini çıkarıyor. Böylece kredi kartı ile yapılan alışverişler artık DenizBank sayesinde alt limit ve üst limit olmadan taksitlendiriliyor. Bu sayede müşterilerde alışverişin keyfini doyasıya çıkarıyor. Ayrıca DenizBonus, Miles&More, Sea&Miles ve Denizbank kredi kartı gibi kartlardan sadece anlaşmalı işyerleri değil, hangi işyeri ve mağaza olursa olsun Denizbank Bonus Card ve bankanın diğer kartlarından yapılan alışverişler taksitlendiriliyor.


12 Aya Kadar Taksit İmkanı

DenizBank'ın müşterilerine özel sunmuş olduğu hizmetlerin ardı sıra kesilmiyor. Yapılan açıklamaya göre, artık DenizBank ve bankanın diğer kredi kartlarından yapılan alışveriş sonucu 12 aya kadar taksitlendirme fırsatı sunuluyor. Bu sayede artık müşterilerde ödeme konusunda sıkıntı çekmeyerek rahat bir şekilde alışverişin keyfini yaşamaktadırlar. Üstelik işyeri ve mağaza kısıtlaması da yok. Böylece artık taksitlendirme fırsatı için kredi kartına sahip olmak artık çok kolay. Kredi kartına sahip olmak isteyenlerin tek yapması gereken şey, DenizBank kart müracaatında bulunmak olacaktır. Böylece kısa sürede değerlendirilen bu müracaatlar sonucu kredi kartına sahip olarak Denizbank’ın yeni kart sahipleri bu fırsatlardan kolay bir şekilde yararlanırlar.

Taksitlendirme İçin Yapılması Gerekenler

 Bugünlerde müşterisine özel hizmetler sunmaya devam eden DenizBank, yapılan alışverişleri 12 taksite kadar bölüyor. Böylece taksitlendirme yapmak ve ödeme konusunda sıkıntı çekmemek artık çok daha rahat olmuştur. Taksitlendirme yapmak isteyen müşterilerin, yapmış oldukları alışverişten sonra kartları DenizBank veya bankanın diğer kartlarıyla peşin ödedikten sonra 444 0 800 DenizBank telefon Bankacılığı aramaları ve kaç taksite bölmek istediklerini söylemeleri yeterlidir. Bu sayede müşteriler taksitlerini 4, 6, 9, veya 12 taksite böldürebilme fırsatı elde etmişlerdir. Üstelik otomatik ödeme talimatında bulunan faturalar için de taksit imkanı sunuluyor.

Son Güncelleme: 18.12.2017 15:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol