Hsbc Kredili Mevduat Hesabı

HSBC’den hayatınızı kolaylaştıracak olan “Kredili Mevduat Hesabı” ile artık kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Hsbc Kredili Mevduat Hesabı

HSBC’den hayatınızı kolaylaştıracak olan “Kredili Mevduat Hesabı” ile artık kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

20 Aralık 2017 Çarşamba 11:25
Hsbc Kredili Mevduat Hesabı

HSBC Şubeleri’nden birine giderek açtıracağınız Kredili Mevduat Hesabınız sayesinde aşağıda belirtilen tüm kolaylıklara sahip olabilirsiniz.

  • HSBC’de açtırdığınız Vadesiz TL hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabınıza tahsis edilen limitinizden, HSBC’nin size verdiği banka kartını kullanıp belli bir miktar harcama yapabilir veya para çekebilirsiniz.

  • Vadesiz hesabınıza tanımlı olan fatura, kredi kartı ve düzenli ödeme gibi otomatik ödemeleriniz vadesiz hesabınızda bakiye olmasa da, Kredili Mevduat Hesabınızdan vaktinde ödenir, siz de gecikme yeda ödenmeme nedeniyle herhangi bir temerrüde düşmemiş olursunuz.

  • Kredili Mevduat Hesabınıza ait ekstreler her ay posta veya e-posta aracılığıyla adresinize gönderilir ve böylece hesap hareketlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  • HSBC banka kartınızla yurtiçindeki bütün ATM’lerden, yurtdışında ise kartınızın üzerindeki ambleme sahip binlerce ATM’den vadesiz hesabınızda para olmasa dahi Kredili Mevduat Hesabınızdan nakit çekebilirsiniz.


Hsbc Kredili Mevduat Hesabında Faiz Tahakkuku Ve Ödemeler

HSBC Kredi Mevduat Hesabı’ndan kullanmış olduğunuz kredi için ödeyeceğiniz faiz tutarı, kullandığınız kredi tutarı ve kredi kullandığınız gün sayısı üzerinde hesaplanarak tahakkuk edilir. Her ay için ödemeniz gereken toplam tutar ve minimum tutar, vergi ve fonlar dahil edilerek hesaplanır ve size gönderilen hesap ekstresinde belirtilir.

Kredili Mevduat Hesabınızdaki kredili tutar, vadesiz hesaba para yatırıldığında öncelikli olarak ve otomatikman ödenir.

Kredili Mevduat Hesabı İçin İstenen Belgeler

Kredili Mevduat Hesabı başvurusunda bulunabilmek için aşağıdaki belgelerde yakınınızdaki bir HSBC Şubesi’ne gitmeniz gerekir.

  • T.C. vatandaşları için Nüfus Cüzdanı, Pasaport veya Ehliyet; yabancı uyruklular için ise Oturma İzin Belgesi ve Pasaport.

  • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, çalışılan işyerine ait imza sirküleri; serbest çalışanlar için vergi levhası.

  • Serbest çalışanlardan / işletmecilerden ticari sicil gazetesi örneği.

  • Kişinin adresine ait ve kişi adına düzenlenmiş en son döneme ait su, elektrik, doğalgaz veya telefon faturasının aslı.

HSBC Kredili Mevduat Hesabı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz en yakın HSBC Şubesi’ne gidebilir ya da  0850 211 0 111 numaralı hattan HSBC Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Son Güncelleme: 20.12.2017 11:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol