QNB Finansbank 15 TL'den Başlayan Taksitlerle 15 Bin TL Kredi

Günde 15 TL’den Başlayan Taksitlerle 15.000 Lira İhtiyaç Kredisi kampanyası ile dikkat çekmektedir.

QNB Finansbank 15 TL'den Başlayan Taksitlerle 15 Bin TL Kredi

Günde 15 TL’den Başlayan Taksitlerle 15.000 Lira İhtiyaç Kredisi kampanyası ile dikkat çekmektedir.

19 Aralık 2017 Salı 10:54
QNB Finansbank 15 TL'den Başlayan Taksitlerle 15 Bin TL Kredi

QNB Finanasbank, nakit ihtiyacı olan herkese '' Kredi Finansçıdan Alınır'' sloganıyla kolay kredi fırsatı sumaktadır. QNB Finansbank,Bu kampanya dahilinde QNB Finanasbank'ın İnternet Şubesinden ya da cep şubesinden maksimum 35.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiz.


QNB Finansbank Online Kredi 

QNB Finasbank'ın müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için hazırladığı Online Kredi ile hafta sonu bile olsa kredniz hesabınıza geçmektedir. Kişiye özel faiz oranları bulunan ve 48 aya kadar vadelendirilebilinen online kredinin maximum kullanım tutarı 35.000 TL'dir. Kefilsiz, imzasız ve evraksız bir kredi olan Online krediye başvurunuzu şubeye gitmeden İnternet Şubesi veya Cep Şubeden kolayca yapabilirsiniz. 48 ay vade ile 15.000 TL tutarında kredi %1,28 faiz oranı ile hesaplanırsa aylık taksidi 444,02 TL olmaktadır. Bir ay ortalama 30 günden hesaplanırsa kredi geri ödemesi günlük yaklaşık  15 TL'ye gelmektedir.

QNB Finansbank Online Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank Online Kredi faiz oranları, kredi talebinde bulunan kişinin kredi skoruna göre değişiklik göstermektedir. Online Kredi faiz oranları %1,28 ile %1,75 arasında değişmektedir. Örneğin 30.000 TL kredinin 48 ay vadeli taksit tutarları, kredi notu yüksek olan kişilerin aylık taksit tutarı 888 TL, kredi notu düşük olan kişilerin aylık taksit tutarı ise 998 TL olmaktadır. QNB Finansbank bu kredi faiz oranlarıda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Farklı tutardaki kredi ve güncel faiz oranları hakkında QNB Finansbank Şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Başvuru

QNB Finansbank Online kredi başvurusu için QNB Finansbank İnternet Şubesi veya Cep Şube kullanıcısı olmanız gerekmektedir. QNB Finanasbank İnternet sitesi veya cep şubesi kullanıcısı iseniz, İnternet Şubesinden veya cep şubesinden hemen başvuru yapabilirsiniz. QNB Finanasbank İnternet Şubesi veya cep şube kullanıcısı değilseniz, hiç bir belge vermeksizin ONB Finansbank cep şubesi veya İnternet Şubesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda ihtiyaç krediniz anında hesabınıza aktarılmaktadır. Onaylanan kredi başvurusunu geçerlilik süresi 7 gündür..
Son Güncelleme: 19.12.2017 10:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol