Tatil Kredisi Yapı Kredi Seçenekleri

Yapı Kredi Tatil Kredisi sayesinde ailece veya tek başınıza tatile çıkma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tatil Kredisi Yapı Kredi Seçenekleri

Yapı Kredi Tatil Kredisi sayesinde ailece veya tek başınıza tatile çıkma fırsatını yakalayabilirsiniz.

19 Aralık 2017 Salı 09:53
Tatil Kredisi Yapı Kredi Seçenekleri

 Uzun ve yorucu bir dönemin ardında yapacağınız bu tatil hem siz hem de aileniz için bir moral deposu görevi görecektir.  Üstelik uygun geri ödeme koşulları, düşük faiz oranları ve size özel vade seçenekleri ile bu kredi sayesinde bütçeniz de zarar görmemiş olacaktır.


Tatil Kredisi Özellikleri

Yapı Kredi Tatil Kredisi özellikleri, her Yapı Kredi müşterisi için geçerli ve avantajları her müşteri için kullanılabilirdir. Bu krediye sahip olabilmeniz için yeterli ve düzenli bir gelir sahibi olmanız yeterlidir. Tatil kredisi Türk Lirası cinsinden kullanılabilmektedir. Kredi geri ödemeniz süresince hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Krediniz için maksimum 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz ve bu vade seçenekleri içerisinde size uygun faiz oranları ile kredinizin geri ödemesini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Geri ödeme miktarlarını ve taksit aralıklarını Esnek Geri Ödeme Modeli kapsamında kendiniz belirleme hakkına sahipsiniz.

Ne Kadar Taksit Ödeniyor?

Taksit, faiz ve geri ödeme miktarı hesaplarını Yapı Kredi’nin resmi internet sitesi olan www.yapikredi.com.tr adresindeki Kredi Hesaplama mekanizması sayesinde kendiniz hesaplayabilir ve böylelikle bütçenizi buna göre ayarlama imkanına erişebilirsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Tatil Kredisi başvurusu yapabilmeniz için yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Yapı Kredi’nin resmi internet sitesinden başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 444 0 444 ile 0850 222 0 444 numaralarını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve müşteri temsilcisinin yönlendirmesiyle kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tatil Kredisi başvurunuzu size en yakın konumdaki Yapı Kredi şubelerinden de yapabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi Yapı Kredi’nin müşterilerine sunmakta olduğu Tatil Kredisi’ne sahip olmak oldukça kolaydır. Sizler de bu kolay başvuru sistemi sayesinde hayalinizdeki tatil için finansman temin edebilir ve sonrasında çekmiş olduğunuz kredi tutarını, Yapı Kredi’nin sizlere sunduğu bol avantajlı ve kolay ödeme imkanlı faiz oranları ile vade seçenekleri sayesinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Tüm bunları bütçenizi zorlamadan gerçekleştirme fırsatına sahipsiniz.

Son Güncelleme: 19.12.2017 11:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol