Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi bankacılık sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi bankacılık sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

23 Aralık 2017 Cumartesi 14:54
Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Müşterilerinin her türlü ihtiyacını, en kısa zamanda, müşterilerine özel fırsat ve avantajlarla karşılayan Yapı Kredi, mobil bankacılık ve internet bankacılığı alanlarında da hızlı yükselişine devam etmektedir. Artık bütün kredi işlemlerinizi Yapı Kredi şubelerine gitmenize hiç gerek kalmadan evinizde halletmeniz mümkündür.


Yapı Kredi internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları, tüm müşterileri için haftanın her günü 24 saat hizmet verebilmektedir. Bu hizmet dahilinde kredi çekebilir, krediler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ek fırsat ile avantajları anında öğrenip elde edebilirsiniz. Tüm başvurularınıza Yapı Kredi yetkilileri tarafından anında cevap verilmekle birlikte tüm çözüm yollarının sunulması da garanti edilmektedir.

Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Avantajları

Yapı Kredi internet bankacılığı avantajları arasında en önemlisi, 1.000 TL ile 10 bin TL arası tutarlardaki ihtiyaç kredisi başvurularınız anında karşılanmaktadır. Ön onaylı kredi kullanımları için ise 75 bin TL kredi çekebilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve İnternetten Şubesiz Kredi Kampanyası dahilinde alacağınız kredinin aylık faiz oranı ise çekmek istediğiniz kredi tutarına ve belirlemiş olduğunuz vade sürense göre değişiklik göstermektedir. Değişiklik gösterecek olan faiz oranları ise yüzde 1,24 ile yüzde 1,42 arasında belirlenecektir. Ayrıca krediniz için maksimum 48 ay vade belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi'den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Detayları

Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı yoluyla elde edebileceğiniz bu kredi için hayat sigortası yaptırmak zorundasınız. Hayat sigortası için poliçe primi tarafınızdan ödenmelidir. Ayrıca kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar da kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Belirleyebileceğiniz vade seçenekleri ve faiz oranları ise müşterilerin ödeme imkanı, çalışma durumu, iş özelliği ve gelir miktarı gibi değişkenlere bağlı olarak düzenlenmektedir. Kredi başvurusu yapabilmeniz için yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, yapmanız gereken şey sadece Yapı Kredi’nin resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurmanız ya da mobil bankacılık yöntemini kullanarak telefonunuz ile Yapı Kredi müşteri temsilcilerine ulaşmanızdır.

Son Güncelleme: 23.12.2017 14:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol