Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Ziraat Bankası bankacılık sektöründeki doğuşundan bu zamana kadar müşterilerinin her ihtiyaçlarını gidermeye, isteklerini yerine getirmeye ve onlara en uygun geri ödeme seçeneklerini sunmaya çalışmıştır.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Ziraat Bankası bankacılık sektöründeki doğuşundan bu zamana kadar müşterilerinin her ihtiyaçlarını gidermeye, isteklerini yerine getirmeye ve onlara en uygun geri ödeme seçeneklerini sunmaya çalışmıştır.

23 Aralık 2017 Cumartesi 12:08
Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Bu alanda birçok atılım yapan Ziraat Bankası, internet bankacılığı ve mobil bankacılık alanlarında da sınıfının her zaman en iyisi konumunda bulunmuştur. Profesyonellikten asla ödün vermeyen, hata payını en sıfıra indirgeyen ve bankacılık ile ilgili tüm global faaliyetleri müşterilerine en hızlı şekilde sunan Ziraat Bankası, Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile gidermeyi amaçlamaktadır.


Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi Avantajları

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi avantajları arasından en dikkat çekeni, bu krediyi ister vadesiz, ister vadeli hesabınız olsun tüm hesaplarınız için değerlendirebilme imkanına sahip olmanızdır. Böylelikle bir krediden çok, yatırım aracına ve uzun vadede kazandıran bir kredi konumuna gelen tüketici avans kredisi, sizlerin her türlü ihtiyaçlarını gidermek için hep hazır vaziyette beklemektedir. Diğer birçok kredi için hayat sigortası yaptırmanız veya başka ürünlerden almanız gerekmektedir. Ayrıca bu krediye sahip olmak için hiçbir yan ürüne veya hayat sigortasına ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi başvurusu yapabilmeniz için size en yakın yerde bulunmakta olan Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bankada kayıtlı bir hesabınız varsa aldığınız kredinin vadesini 6 ay olarak belirleme imkanına da sahip olursunuz. Eğer hesabınız vadeli bir hesap ise krediniz sayesinde bu hesabınızdaki paranızın değerini artırabilir, dolayısıyla vade faizi sayesinde de zaman içerisindeki kazancınızı katlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi için Gereken Belgeler

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi başvurusu yapabilmeniz için gerekli olan belgeler; nüfus cüzdanı, kredi başvuru formu ve nakit teminat karşılığı olan belge sizin için yeterli olacaktır. Bu belgeleri temin ettikten sonra Tüketici Avans Kredisi’ne kavuşup tüm ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bu krediyi vadeli ve vadesiz hesaplarınıza da aktarabilirsiniz.

Son Güncelleme: 23.12.2017 12:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol