Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi?

Bitcoin 5.000 doların üzerinde fiyatla alıcı buluyor.

Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi?

Bitcoin 5.000 doların üzerinde fiyatla alıcı buluyor.

Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi?
06 Nisan 2019 - 09:37

Bitcoin fiyatında son zamanlarda 5.000 dolar kritik görülüyor.

Bu seviyenin kritik olarak görülme nedeninin arkasında yatan sebep yatırımcıların kripto paralara olan ilgiisi ve kripto paralara olan ilginin bir süre önce kripto para sahiplerinin 5.300 doları görmeleri sonrasında 5.000 dolara düşüş yaşanması ile tekrar gündeme geldi.

4.800 dolara kadar düşmüş olan ve bir süre sonra kendisini toparlayarak tekrar 5.000 doları gören Bitcoin, bu sabah saatlerinde 5.000 doların üzerinde fiyata sahip.

Bitcoin yükselecek mi, Bitcoin düşecek mi? Tartışmalarının ortasında kripto para yatırımcılarının sakin ve panik yapmaması gerektiğini açıklayan kripto para analistleri dikkatli olan tüm Bitcoin yatırımcılarının bu zamanda kazanç elde etmesinin kolay olabilecek olduğunu açıklıyor.

Kripto para fiyatları yükselecek mi yoksa düşecek mi sorularına yanıt vermeyen kripto para sahibi kripto para analistleri yatırımcıları kripto para yatırımı yapmaları için bu seviyeden alım yapabilecek olduklarını açıkladı.

Bitcoin ve XRP fiyatındaki değişiklikler piyasanın en fazla ilgi gören ve dikkatleri üzerine çeken fiyat değişimleri olsa da kripto para sahiplerinin yakın zamanda 6.000 dolar fiyatı görme beklentileri var.YORUMLAR

  • 0 Yorum