Bursa’da 70 Kişi Birbirine Girdi

Bursa'da akrabalar birbirleriyle kavga etti. 70 kişilik grup birbirine girdi.

Bursa’da 70 Kişi Birbirine Girdi

Bursa'da akrabalar birbirleriyle kavga etti. 70 kişilik grup birbirine girdi.

Bursa’da 70 Kişi Birbirine Girdi
21 Mart 2019 - 13:38

Bursa'da Yıldırım ilçesinde arsa meselesi yüzünden 70 kişi birbirine girdi. Birbirine saldırmaya başlayan kişiler bıçak satır ve sopalarla kavgaya tutuştu. 70 kişinin birbirine girdiği saldırıda 6 kişi yaralandı. Polis kalabalık grubu biber gazı ve copla müdahale ederek ayırmaya çalıştı. Yaşanan kavganın ardından polis 16 kişiyi gözaltına aldı ve emniyete götürdü.

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde arsa mesele yüzünden husumetli olan akrabalar birbirleriyle kavga etti. 70 kişinin birbirine girdi ilçe savaş alanına döndü. Birbirlerine bıçak satır ve sopalarla saldıran akrabalar polis müdahalesinin ardından ayrıldı. Yaşanan kavgada 6 kişi yaralanırken polis çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

Arsa meselesi yüzünden aralarında sorun olan akraba fertleri yolda karşılaşınca önce tartışma ardından da kavga çıktı. Olay yerine gelen aile yakınlarının da kavgaya karışması ile birlikte 70 kişilik grup satır ve sopalarla birbirine girdi. Ortalık savaş alanına dönerken bölgedeki vatandaşlar polis haber verdi. Bölgeye sevk edilen polis biber gazı ile müdahale ederek tarafları ayırmayı başardı. Kavgada 3 kişi kesici aletlerle 3 kişi de sopa ile birlikte yaralandı yaralılar ambulanslarla birlikte Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Yaşanan kavgadan dolayı bölgede yer alan iki dükkânın camlarının kırıldığı ve toplamda 16 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum