Maaşını Ziraat'ten Alanlara %35 İndirim

Ziraat Bankası’nın yeni kampanyalarından biri ise Arzum markasında geçerlidir. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan kişiler, %35 Arzum indirim kodu fırsatından yararlanma hakkına sahip oluyor.

Maaşını Ziraat'ten Alanlara %35 İndirim

Ziraat Bankası’nın yeni kampanyalarından biri ise Arzum markasında geçerlidir. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan kişiler, %35 Arzum indirim kodu fırsatından yararlanma hakkına sahip oluyor.

25 Aralık 2017 Pazartesi 11:36
Maaşını Ziraat'ten Alanlara %35 İndirim

Ziraat Bankası, müşterilerine alışverişlerinde çeşitli fırsatlar sunan bankalar arasındadır. Bu kampanyalardan yararlanarak, ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın almak mümkün olabiliyor. Kampanyalardan yararlanmak için ise çoğu zaman bir SMS göndermek yeterli oluyor.


Arzum Ürünlerine Uygun Fiyatlarla Sahip Olmak İçin Kampanyaya Katılma

Ziraat Bankası’nın Arzum ürünleri için sunduğu %35 indirimden faydalanmak için kampanyaya katılmak gerekmektedir. Katılım için 4757’ye SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. SMS içeriğinde ise “ARZUMCLS” yazıldıktan sonra bir boşluk bırakılarak T.C. Kimlik Numarası yazılmalıdır. SMS gönderildikten sonra, bilgilerin doğruluğu kontrol edilmektedir. Banka tarafından gönderilen Arzum indirim kodu, Arzum markasının internet sitesinde kullanılarak alıverişlerde indirimden yararlanılabilir. Kampanya yalnızca internet sitesinden yapılan alışverişleri kapsamaktadır. Markanın tüm ürünleri kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanyada Dikkat Edilmesi Gereken Şartlar

Kampanyaya katılmadan önce kampanya şartlarının öğrenilmesi faydalı olabilir.

  • %35 indirim kampanyasından yalnızca firma ya da kurum ödemelerini Ziraat Bankası üzerinden alan çalışanlar faydalanabilmektedir.

  • Kampanya’nın geçerlilik süresi 1 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 olarak belirtilmiştir. Bu tarihlerden sonra yapılan alışverişlerde indirim kullanılamamaktadır.

  • Okka Kahve Makineleri ve çeyiz ürünlerinde indirim kullanılamamaktadır.

  • İndirimin geçerli olabilmesi için, alışveriş tamamlandıktan sonra, ürün sepetine giriş yapıldığında, alt kısımda yer alan “Kupon Kodu” alanına banka tarafından gönderilen Arzum indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirim otomatik olarak fiyata yansımaktadır.

  • Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan çalışanlar, katılım SMS’i göndermedikleri takdirde kampanyanın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanamazlar. Ziraat Bankası müşterisi olmak, kampanyaya katılım için yeterli değildir.   

  • Hali hazırda, Arzum markası tarafından kampanya dahilinde satışa sunulan Arzum ürünlerinde %35 indirim uygulanamamaktadır. Markanın kampanyaya dahil etmediği ve normal fiyatından satılan ürünlerde indirim kullanılabilir.

  • Kampanya ile ilgili değişiklik hakları, hem Ziraat Bankası için hem de Arzum için saklı tutulmaktadır. Firmalar, karar verdikleri takdirde kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

  • Kampanya tek seferlik bir indirim sağlamamaktadır. Belirtilen kampanya süresi boyunca, en fazla 3 kez indirimden faydalanma hakkı sunulmaktadır.   

Son Güncelleme: 27.12.2017 10:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol