Online Kasap Türkiye’ye Et Satıyor

İnternetten online et satışı yapan kasap kısa sürede sosyal medya da tanındığını söyledi.

Online Kasap Türkiye’ye Et Satıyor

İnternetten online et satışı yapan kasap kısa sürede sosyal medya da tanındığını söyledi.

Online Kasap Türkiye’ye Et Satıyor
13 Mart 2019 - 13:58

İzmir'in Torbalı ilçesinde üç kuşaktır kasap olarak çalışan Mehmet Günbey sosyal medya üzerinden et satışı gerçekleştiriyor.  Günbey tüm sektörlerde internet uygulamaları çok fazla kullanıldığını söyledi.

 Anlaşmalı soğuk kargo şirketleri ile Türkiye'nin her yerine et gönderdiklerini söyledi sosyal medya sayesinde satışların 3 kat arttığını söyleyen Günbey dedesinin 1930'lu yıllarda kasaplık yapmaya başladığını ve dede ve baba mesleğini şu anda sosyal medya üzerinden devam ettirdiğini söyledi.

Sosyal medya siteleri Facebook ve Instagram üzerinden canlı yayınlarla kısa sürede çok sayıda insana ulaşmayı başaran Günbey arkadaş çevresinde dijital kasap olarak anılmaya başlandı. İstanbul ve İzmir’de yer alan depolar sayesinde lüks et ve normal et satışı yaptıklarını söyleyen Günbey sosyal medya kullanarak satışlarının çok da arttığını söyledi. İzmir başta olmak üzere daha çok sayıda kendi et sattığını söyleyen Günbey en fazla Kastamonu, Adana, Mersin, Samsun, Kocaeli, Sakarya şehirlerini et satışı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerim arasında et restoranları yer alıyor. İşçilik gerektiren bir meslek olan Kasap içinde pazarlama kısmı için sosyal medya kullanmaya başladım ve oldukça verimli oldu.

Dijital kasap anlaşmalı soğuk kargo şirketleri sayesinde istenilen her yere et gönderdiklerini söyledi. İstedikleri lokasyona etlerimizi sağlıklı ve çok güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz sosyal medya siteleri sayesinde satışlarımız 3 kat arttı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum