DOLAR

15,4976

0.11%
EURO

16,1524

0.17%
ALTIN(gr)

900,08

-0,17%
BİST 100

%
Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar: Bedelli İçin Uygun Faizle Krediler Verilecek
  • Finans 365
  • Finans
  • Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar: Bedelli İçin Uygun Faizle Krediler Verilecek

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar: Bedelli İçin Uygun Faizle Krediler Verilecek

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar bedelli askerlik için uygun fiyatla kredi verilecek olduğunu ve ev, araba satışlarına gerek olmadığını açıkladı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:53
Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar: Bedelli İçin Uygun Faizle Krediler Verilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, bedelli askerlik bekleyen gençlerin bedelli için ev ve arabalarını satmaması uyarısında bulundu

Vatandaşlara uygun faizler ile kredi verilecek olduğunu ve gençlerin bu kredi imkanlarından yararlanmasının daha iyi bir sonuç olacak olduğunu açıkladı.

Kredi imkanları konusunda bilgi vermeyen Nacar, “Ellerinde bulunan gayrimenkulleri değerinin altında satmaya çalışan vatandaşlarımıza öncelikle sakin olmalarını tavsiye ediyorum. Bedelli askerliğe başvurmaları için önlerinde 3 ay gibi uzun bir süre var. Bu süre içinde bankalar bedelli askerlik ücretinin ödenmesi için düşük faizli bir kredi yapılanması çalışması başlatıyor. Şuan kredi çekmek ya da gayrimenkul satışı yapmak için doğru zaman olmayabilir. Konuyla ilgili ilerleyen günlerde yapılacak olan düzenlemeler vatandaşımızın çıkarları doğrultusunda olacaktır“ dedi.

Kredi İmkanları Yolda

Daha uygun faizler ile kredi imkanlarının yolda olduğunu açıklayan Nacar’ın açıklamaları henüz daha bankaların kampanyaları ile ortaya çıkmadı.

Bankalar tarafından düzenlenecek olan kredi kampanyaları kapsamında ne kadarlık bir faiz oranı belirlenecek olduğu konusu ise henüz daha görüşmelerin devam etmesi ve tam kesinlik kazanmaması dolayısı ile bilgi bulunmayan konulardan bir tanesi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP