En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019 ve Faiz Oranları (Düşük Faizli Kredi)
  • Finans 365
  • Kredi
  • En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019 ve Faiz Oranları (Düşük Faizli Kredi)

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019 ve Faiz Oranları (Düşük Faizli Kredi)

Bankalardan düşük faizli kredi almak istiyorsanız en uygun kredi desteği alabileceğiniz bankaların listesini haberimizde inceleyebilirsiniz. Düşük faizli kredi almak için şartları, faiz oranlarını ve vade seçeneklerini sizler için hazırladık.

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:04
En Uygun Kredi Veren Bankalar 2019 ve Faiz Oranları (Düşük Faizli Kredi)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uygun kredi veren bankalar 2019 yılında kampanyalarını faiz oranlarını düşürme konusunda yapmaktadır. Bu kapsamda müşterilerini yormayan, zor durumda bırakmayan oranlarla kredi veren bankalar, bu politikaları sürdürmektedir. Uygun krediler kapsamında çeşitli dönemsel kampanyalara imza atan bankalar, teminatsız, kefilsiz, düşük faiz oranlı kredilerle müşterilerine hizmet vermektedir.

QNB Finansbank En Uygun Kredi

Qnb Finansbank kredisi faiz oranları en düşük krediler arasında yer almaktadır. 1.000 TL ile 50.000 TL arasında vereceği tüketici kredisinde faiz oranlarını %1,59’dan başlatmaktadır. Bu kapsamda değişken faiz oranlarını kullanan banka, vade arttıkça faiz oranlarını düşürme yoluna gitmektedir. Müşterileri için uygun kredi anlayışına sahip olan banka, bu kapsamda kefil ya da teminat istemini yüklü kredi başvurularında gerçekleştirmektedir. 30.000 TL altı kredilerde banka, çoğunlukla kefil ya da teminat talebinde bulunmaz.

ING Bank En Uygun Kredi

ING Bank kredisi almak için internetten başvuru yapmak yeterlidir. İnternet başvurularına daha fazla ve daha hızlı şekilde olumlu yanıt veren banka, 2.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi imkanı sunmuştur. Bu kredilerin 3 ay ile 60 ay arasında vade imkanları bulunmaktadır. Banka, vadeler ve kredi miktarına bağlı olarak değişken faiz oranlarına sahiptir. Bunun yanında banka kefil ya da teminat istememesi ile bilinmektedir. Bankanın kredilerine başvurmak için internet, çağrı merkezi ya da mobil uygulama yollarını kullanabilirsiniz.

CEPTETEB En Uygun Kredi

TEB Bankası’ndan kredi kullanmak için yapmanız gereken yalnızca başvuru formunu doldurarak bankaya herhangi bir yolla teslim etmektir. Bu yol internet, mobil uygulama ya da bizzat şubeye gitme şeklinde olabilir. Bu kapsamda formda beyan ettiğiniz bilgiler değerlendirmeye alınarak yanıtınız verilir. banka, en uygun kredi kapsamında %1,79 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Bunun yanında bu kredi için bankanın vadeleri 3 aydan 60 aya kadar uzayabilir. Banka, değişken faiz oranlarına sahip olmakla birlikte değişiklik belirli oranlarda, sistemli şekilde yapılır. Bu nedenle vade ya da kredi miktarı göz önüne alınarak planlanan borç tutarı, sisteme bağlı olarak fazla yükselemez.

Fibabanka En Uygun Kredi

Fibabanka kredisinden yararlanmak için bankanın internet şubesine başvuru yapmalısınız. Yapacağınız başvuru, eğer banka müşterisi iseniz mobil uygulamaya, değilseniz internet şubesine iletilmelidir. Banka, uygun kredi anlayışı kapsamında %1,95 değişmeyen faiz oranını kullanır. Bu kapsamda en az 1.000 TL, en fazla 40.000 TL kredi verebilme hakkına sahip olan banka, kefil ya da teminat talep etmez.

Burgan Bank’tan Uygun Kredi

Burgan Bank’tan kredi kullanmak için bankanın mobil şubelerine başvuru yapılmalıdır. Bu kapsamda yapılacak başvurularda ekranda görülen form doldurulmalıdır. Formun iletilmesinden en fazla 10 dakika sonra, formda belirtilen yere yazılan cep telefonu numarasına SMS yoluyla bildirim yapılır. Gelen mesaj ile kredi durumunuzu öğrenebilir, şubelerden ya da onay sisteminden hesabınıza yatan kredinizi hemen alabilirsiniz.

Banka uygun kredi kampanyası kapsamında %1,99 faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda 1.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi imkanı bulunan banka, kredilerini 3 aydan 60 aya kadar vadelendirebilmektedir. Bunun yanında banka, değişken faiz oranlarını kullanmaktadır. Bu kapsamda kullanılan vade miktarına göre faizde küçük değişiklikler olsa da belirgin bir fark meydana gelmez.

Bankaların en uygun kredi imkanlarından yararlanmak için yapılması gereken, nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile bankanın şubesine başvurmak olmalıdır. Bunun yanında internet başvurularında doğru beyan vermek ve kredi için gerekli şartları taşımak önemlidir.

Finans365.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP