DOLAR

17,0139

0.21%
EURO

17,4724

-0.05%
ALTIN(gr)

966,70

0,42%
BİST 100

%
3000 TL Maaş ile İşe Başlayacaksanız Detaylar Açıklandı

3000 TL Maaş ile İşe Başlayacaksanız Detaylar Açıklandı

Edinilen bilgilere göre Kızılay işçi alım konusunda harekete geçti. Pandemi şartlarından dolayı her yolu araştıran işsiz vatandaşların gözü kulağı bu haberde. Birçok bölgede varlığını hissettiren Kızılay bu alımlarla daha çok kişi ile daha fazla iş yapmak istediği öğrenildi. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:09
3000 TL Maaş ile İşe Başlayacaksanız Detaylar Açıklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kızılay alımlar konusunda belli kıstaslar oluşturdu. KPSS şartı aramayan Kızılay bu şekilde daha fazla kişi alacaklarını belirtti. Sınav notu olmayanlar için dezavantajlı bir durumun oluşmayacağı belirtildi. İster Kızılay’a giderek ister online site üzerinden bilgialmakmümkün. Alımlarda çok çeşitli kadrolar açan Kızılay’a hangi kadrodan dahil olacağınızı belirleyebilirsiniz. Ya da alım esnasında gerekli görülen kadrolara yerleştirilmeniz de olası. Acil yardım afet uzmanı, ulaşım hizmetleri destek personeli, bağlı yönetimi uzmanı, toplumsal güçlendirme uzmanı ve buna benzer alanlarda kadrolar açılmış durumda.

Devlet Kurumlarıyla Vatandaşın Yanında Olmaya Devam Ediyor

Ödenecek maaş olarak da 3000- 7000 bin bandı öngörülüyor. Devlet çeşitli kurum ve STK’lar aracılığı ile işsiz vatandaşın yanında durmaya devam ediyor. Devlet içinde oluşan personel açığının bu şekillerle kapanması bekleniyor. Sınav şartının kesin olduğu alanlar dışında bu şekilde sınavsız alım yapılacak alanlar oluşturuluyor. Amaç ise hem vatandaş zor zamanlar geçirmesin hem de devletin çeşitli sahalardaki eleman ihtiyacı ivedi şekilde kapatılsın. Kızılay çalışma şekli olarak personel ihtiyaç duyan bir kurum. Bu şekilde alımlar yapmaya devam edeceği öğrenilen Kızılay’ın bu sayede daha efektif çalışacağı öngörülüyor. Düzenlemeler gerçekleştirilip duyurular yapıldığında detaylar ve diğer işlemler de konulmuş olacak. Kurum bu şekilde karmaşanın önüne geçmeyi hedeflemektedir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP