DOLAR

16,3517

-0.1%
EURO

17,5662

0.33%
ALTIN(gr)

974,15

-0,04%
BİST 100

%
Spor Aletleri Satışlarında Rekor Artış

Spor Aletleri Satışlarında Rekor Artış

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, sporcu aletlerinin satışlarında geçen yıla oranla rekor kırdıklarını açıkladı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:14
Spor Aletleri Satışlarında Rekor Artış
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sıcak yaz aylarında spor salonuna gidemeyen ve evinde spor yamak isteyen vatandaşların sporcu ürünlerine özel talep gösterdiğini açıklayan Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, kondisyon-sporcu ürünlerinin satışlarında rekor bir artış olduğunu açıkladı.

Genç yaş grubunun spor aletlerine daha fazla ilgi gösterdiğini ve satışların bu yönde çok fazla arttığını belirten Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, 25-35 yaş grubu gençlerin %46 oran ile en fazla spor ürünlerine talep gösteren yaş grubu olduğunu açıkladı.

Gençler tarafından spor aletlerine büyük ilgi gösterildiği ve sıkılaşmak, daha fazla fit kalmak ve kas yaparak beğeni kazanmak için bu ürünlere talebin arttığını belirten Erturan, geçen yıla oranla patlama yaşandığını açıkladı.

%50 Arttı

Geçen yıl satışlarına oranla bu yıl satışları arasında %50 oranında artış olduğunu açıklayan Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, bu artıştan mutlu olduklarını ve satışlarını daha fazla arttırmak için .ürün çeşitlerini daha fazla arttırmayı sürdürecek olduklarını açıkladı.

En fazla tercih edilen ve hiçbir zaman modası geçmeyen sporcu aletlerinden bir tanesinin dambıllar olduğunu belirten Erturan, en fazla satışın dambıl ürünlerinde olduğunu açıkladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP