DOLAR

15,8769

0.2%
EURO

16,8435

-0.21%
ALTIN(gr)

945,16

0,54%
BİST 100

%
KPSS Şartı Aranmadan Hemşire, Ebe, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alınacak
  • Finans 365
  • Gündem
  • KPSS Şartı Aranmadan Hemşire, Ebe, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alınacak

KPSS Şartı Aranmadan Hemşire, Ebe, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alınacak

İŞKUR son yaptığı ilanda hemşire, ebe, hasta, kayıt kabul görevlisi alacağını ilan etti. KPSS şartı aranmayan alımlarda başka illerdeki hastane ve kamu kuruluşlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:15
KPSS Şartı Aranmadan Hemşire, Ebe, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alınacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR üzerinde devam eden kayıtların online şekildede yapılmasına müsaade edildi. Kamu ve özel sektörde personel alımı konusunda çığır açan kurum işsiz vatandaşa umut olmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilanlara göre KPSS şartı aranmayan alımlarda İŞKUR’a kayıtlı olmak gerekiyor.Halihazırda İŞKUR’da aktif üyeyseniz bu kayıtlarla beraber diğer kayıtlara erişmeniz mümkün.3750 TL- 4250 TL maaşla başlayacak olan kişiler uygun personel kaydından başvuruyu gerçekleştirebilir. Özellikle istediğiniz bir şehir varsa o ili sistemde aratabilirsiniz. Uygun alan varsa ve şartları sağlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca sitedeki arama kısmına sadece il değil meslek ve kadro da yazıp aratabilirsiniz. Online olarak işlem yapabileceğiniz gibi İŞKUR’a gelerek de kayıt olabilirsiniz. Kayıta işi almak isteyen kişinin kendisi gelmelidir.

Alımlarda Dikkat Etmeniz Gereken Şartlar Belirlenmiştir

Başvuru koşullarında düzgün diksiyona sahip olma şartı konulmuştur. Hastalarla doğru ve etkili diyalog kurması ve bu görevi yapmaya engel teşkil edecek bir durumun olmaması da aranan diğer özelliklerden. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını geçmiş olmak ve en az ilkokul mezunu olmak aranan en temel şartlardandır. İŞKUR ilanlarının tamamına yakın kısmında bu 3 şart temel şart olarak kabul edilmektedir. Alım yapılacak mesleğe ilişkin bölümün de bitirilmiş olması gerekmektedir. İŞKUR sitesine gelerek TC kimlik numaranız ve şifrenizle size ait olan portaldan kayıt olabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP