DOLAR

17,2349

0.05%
EURO

17,6421

0.36%
ALTIN(gr)

965,66

0,33%
BİST 100

%
Temel İhtiyaçlar Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor Devlet Ödeme Yapacak
  • Finans 365
  • Finans
  • Temel İhtiyaçlar Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor Devlet Ödeme Yapacak

Temel İhtiyaçlar Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor Devlet Ödeme Yapacak

Pandemi dolaysıyla devlet temel ihtiyacını karşılamakta dahi zorluk yaşıyor. Yaşana zorluklar vatandaşı kredi almaya zorluyor. Verilecek yeni krediden şok kararlar çıkıyor. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:19
Temel İhtiyaçlar Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor Devlet Ödeme Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet destekli olacak kredi hiçbir bankayla ilişikli olmayacak. Bundan dolayı vatandaşların E Devleti sıkı şekilde takip etmeleri gerekiyor. Süreç başından sonuna kadar E Devlet üzerinden işleyecek. Bu bağlamda sitenin günaşırı takip edilmesi, sitede sosyal yardımlar sayfasını önceden bulunmuş olması ve bulamayan vatandaşların site içi aramalar kısmında ilgili sayfayı muhakkak aratması çok önemli olacak. E Devlet ile sıkı kontak kuran vatandaşlara 3 bin TL ile 10 bin TL kredi alma hakkı doğmuş olacak. Bu iş için ödenek ayıran devletin kontenjanı elbette sınırsız olmayacak. Bundan dolayı E Devleti sıkın şekilde takip eden vatandaşlar başvurular başlayınca anında başvuru yapmış olacak. Bunun sonucunda eğer istene şartlara da uyuluyorsa kişilere kredi verilecek. Krediler 0 faizli olacak ve 36 ay vade hakkı tanınacak.

Kefil Veya Teminat İstenmeyecek

36 ay üst sınır olarak belirlenirken 12 ya da 24 ay gibi seçenekli de olabilecek. Destek kredisinde yaralanmak isteyen vatandaşların belli şartlara uyması istenecek. Kredi alı esnasından kefil ya da teminat istenmeyeceği için kişilerin gelir belgesi çok önemli olacak. Maaşların belli bir düzeyde olması devletin ilgisini çekecektir.. Bundan dolayı 5 bin TL ve civarı geliriniz varsa kredi kampanyasından kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Ek olarak devlet evrak istedi taktirde E Devlet içindeki sayfalardan istenen belgeleri PDF formunda bulup forma ek olacak şekilde iliştirebilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP