Kredi Notu Sıfır Olanlara 50 Bin TL Kredi Müjdesi!

Kredi Notu Sıfır Olanlara 50 Bin TL Kredi Müjdesi!

Kredi notu sıfır olan vatandaşlara bankalardan müjde! Kredi notunuz sıfır olsa bile 50 bin TL kredi veren bankalar hangileri? Sizler için araştırdık… İşte detaylar

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:38
Kredi Notu Sıfır Olanlara 50 Bin TL Kredi Müjdesi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kredi notu düşük olduğu için kredi alamayan vatandaşlar artık acil nakit ihtiyacını karşılayabilecek. Kamu bankaları ve birkaç özel banka olmak üzere kredi notu sıfır olan vatandaşların 50 bin TL’ye kadar nakit kredi ihtiyacını karşılayacak. Kredi veren bankalar hangileri?

Kredi notu düşük olduğu için kredi alamama sorunu artık kalmıyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlar 1 ile 1900 arasında puan aralığı ile en riskli, orta riskli, az riskli ve iyi çok iyi olarak sınıflandırılıyorlar.

Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Kredi notu düşük olmasına rağmen vatandaşa destek olan kamu bankaları kredi veriyor ancak bazı özel bankalarda kredi notu sıfır olmasına rağmen vatandaşa kredi imkanı sağlıyor.

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Finansbank vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kredi imkanı sağlıyor. Ancak bu bankalarında bazı şartları bulunuyor.

Ziraat Bankası Kredi Şartı

Devlet bankası olan Ziraat Bankası kredi notu düşük olan kişilere 50 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Kredi almanız için tek şartı 6 aylık bir sigortanız olması fakat bazı Ziraat şubeleri ayrıca kefil talebinde bulunuyor ama bu her şube de geçerli olan bir şart değil.

Her Vatandaşın Kredi Notu Olur mu?

Kredi kartı kullanan , kredi çeken veya kredili mevduat hesabı kullanan birine kefil olan herkesin kredi notu oluşur.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP