DOLAR

16,3807

0.18%
EURO

17,6122

0.23%
ALTIN(gr)

975,44

0,31%
BİST 100

%
İşçilere Müjde:Belediye Korona İkramiyesi Veriyor!

İşçilere Müjde:Belediye Korona İkramiyesi Veriyor!

Yeni tip Koronavirüs salgını vatandaşı her açıdan olumsuz etkiledi bu dönemde devlet vatandaşa destekçi birçok kampanyaya imza attı. Efeler Belediyesi tarafınca belediye çalışanı işçilere korona ikramiyesi verilecek, kimler bu destekten faydalanabilir? Şartlar neler? Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde…

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:46
İşçilere Müjde:Belediye Korona İkramiyesi Veriyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni tip Koronavirüs salgınında vatandaş her açıdan olumsuz etkilendi özellikle ekonomik alım gücü azalan vatandaşlar için devlet ardı ardına birçok projeye imza atıyor. Bu yeni kampanya ise Efeler Belediyesi tarafından geldi, belediye çalışanı işçilere korona ikramiyesi ödemesi yapılacak. Belediye’de halkın sağlığını sağlayacak kadrolarda çalışan personele hizmetleri için ikramiye ödendi, Belediye Başkanı Atay konuşmasında bu zor şartlar altında çalışan personellere teşekkür etti. Ayrıca Belediye Başkanı yaptığı konuşmada “Efeler Belediyesi olarak bu süreçte esnaflarımıza destek olmak için iş yerleri kapanan esnaflarımızdan işgsliye bedeli ve eğlence vergisi almadık. Gelirlerimiz düştü. Buna rağmen çalışma arkadaşlarım yoğun mesai harcadı. Tüm birimlerimiz sosyal mesafe kurallarına uyarak ilçemizde salgın hastalığın yayılmaması için canla başla çalıştı, bizler de bu sıkıntılı sürece rağmen pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan çalışma arkadaşlarımıza ikramiye vermeyi uygun gördük.” dedi.

Belediyelerden Vatandaşa Korona Yardımı

Yalnızca Efeler Belediyesi değil Türkiye genelinde belediyeler yeni tip Koronavirüs salgını sebebiyle vatandaşına destek oluyor yalnızca maddi destek yardımında değil su tüketimi indirimi, medikal malzeme desteği, acil durım sağlık hizmetleri desteği, kadın ve yaşlı destek hizmetleri gibi hizmetlerle vatandaşa destek sağlanıyor. Bu desteklerden yararlanmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar bulundukları ilçe ya da büyükşehir belediyelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP