DOLAR

16,1043

0.15%
EURO

17,3429

-0.12%
ALTIN(gr)

965,50

0,03%
BİST 100

%
Türk Telekom Alım Yapacak, Verilecek Maaşlar Belli Oldu

Türk Telekom Alım Yapacak, Verilecek Maaşlar Belli Oldu

Türk Telekom İŞKUR ile beraber personel alımı yapacağını açıkladı. En kısa sürede alımları başlatacak olan Türk Telekom 16 ilde farklı pozisyonlarda ilan yayınlayacak.  Yaklaşık 1600 kişiye istihdam alanı oluşturacak bu proje ile işsiz vatandaşın yüzü gülecek. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:47
Türk Telekom Alım Yapacak, Verilecek Maaşlar Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkenin Her Yerinde İş İmkanı Sunuluyor

Çağrı merkezi alanında alımların daha çok olması bekleniyor. Dönem dönem bu şekilde alım yapmayı planlayan İŞKUR bu sayede sadece Telekom kategorisinde 5 bin kişinin iş sahibi olacağı belirtildi. Başvuru yapmak için belli başlı şartlar belirleyen Türk Telekom ve İŞKUR işsiz vatandaş için kolaylık sağlamayı da ihmal etmedi. AsiTT protokolünün imzalanması ile istihdam sınırlılarının daha da genişlemesi bekleniyor. Müşteri memnuniyetini artırmak adına alımların sayısını artıracağını belirleyen Türk Telekom devamlı ilan sayfalarının kontrol edilmesini talep etti. Yurt sınırları içinde müşteri ağı en güçlü olan şirkette çalışmaya başlayan kişilerin sigorta-maaş-yol-yemek gibi problemlerinin olmayacağı açıktır.

Yurdun dört bir yanında alımların gerçekleşeceği belirtilince herkes araştırma yapmaya başladı. Buna göre, Erzincan, Erzurum, Van, Adıyaman, Diyarbakır, Burdur, Samsun, Amasya, Çorum, Ankara, Karaman, İzmir gibi illere alım yapılması bekleniyor. Değişen şartlara göre birkaç ilde daha pozisyon oluşturmayı düşünen İŞKUR bunu ilan sayfasında duyuracak. Aranan şartlar ise, Office yazılımlarına hakim olmak, erkekler için askerlik probleminin olmaması veya muaflık, en az lise mezunu olmak, zaman yönetimi konusunda sıkıntı yaşamıyor olmak, etkili iletişim kuramın yollarını biliyor olmak gibi özellikler vardır. Her departman kendi özel şartlarını belirleme hakkına sahip olduğu unutulmamalıdır. Başvurular ise İŞKUR üzerinden olabileceği gibi kariyer.assistt.com üzerinden de oluşturulabilir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP