DOLAR

18,0560

0.03%
EURO

18,4114

0.01%
ALTIN(gr)

1.038,51

0,60%
BİST 100

%
PTT Milyonlarca Vatandaşa 700 TL Veriyor! İşte O Detaylar!

PTT Milyonlarca Vatandaşa 700 TL Veriyor! İşte O Detaylar!

Devlet de bugüne kadar da maddi durumu kötü olmuş ve herhangi bir de geliri olmayanda kendi kendine de yaşam mücadelesi de vermiş olan herkese de gıda, sağlık, barınma gibi de temel ihtiyaçlarını da karşılayabilmesi için de yardımda edilmektedir. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:48
PTT Milyonlarca Vatandaşa 700 TL Veriyor! İşte O Detaylar!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belirlenmiş şartlar doğrultusunda da yaşlılara da her ay 700 TL ya maaşı da ödenmektedir. Devlet tarafından da verilmiş olan 700 TL maaş müraccatı için de cevap aradığınız tüm detaylar da cevaplanmıştır. Verilmiş bu desteğide alabilmek için de ilk şartının da 65 yaşının da üzerinde olmak gerekmektedir. Başvuru da yapmak içinde eğer bağlı olduğunuz bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Bakfına da başvuru yapmanız da gerekmektedir. Başvurular ise de 1 ay kadar da bir zaman dilimi içerisinde de sonuçlanmaktadır.

Devlet Yardımı İçinde Ne Yapmak Gerekmektedir!

Herhangi de bir geliri de olmayan ve yaşam mücadelesi de vermiş olan vatandaşlar için de devlet de birçok yardımda da bulunmkatadır. Bu yardımlar ise de, para, kıyafet, barınma, yiyecek, gibide bir çok farklı olarak da kategorilere de ayrılmaktadır. Fakirlik maaşı da olarak da bilinen maaş içinde belirlenen şartlara da uyması da gerekmektedir. Şartlardan biri de anne ve babası olmayan çocukların ise de %40 ve üzeri engel olanlarda ve herhangi bir de sosyal güvencesi olmayanlar, aylık geliri de bulunmayanların, bakıma da muhtaç olanlara da verilmektedir. Herhangi bir gelirden de gelir getiren de taşınır ve de taşınmaz mülkü de olmaması ya da bu mülklere de sahip olmuş olan ve aylık gelirinin de yeterli olmamasında da bu sonuçta da yönetmelik tarafından da belirlenmiş olan kriterlerinde altında olan aylığında da miktarında da altında olanlara da fakirlik maaşı da bağlanılmaktadır.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP