Herkese 100 Bin Lira Kredi Verilecek! Üç Bankadan Kredi Kampanyası
  • Finans 365
  • Kredi
  • Herkese 100 Bin Lira Kredi Verilecek! Üç Bankadan Kredi Kampanyası

Herkese 100 Bin Lira Kredi Verilecek! Üç Bankadan Kredi Kampanyası

Emekli vatandaşa ve çalışan vatandaşlara ağır şartlar sunmadan kolay şekilde 100 bin lira kredi imkanı sunacak bankalar belli oldu, şartlar neler? Nasıl kredi alınır?kimler alabilir? Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde…

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:52
Herkese 100 Bin Lira Kredi Verilecek! Üç Bankadan Kredi Kampanyası
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni tip Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşın ekonomisi olumsuz yönde etkilendi, ihtiyaç kredisiyle ekonomisini rahatlatan vatandaşın yüzünü güldürecek haber üç farklı bankadan geldi! Bu kampanya ile vatandaş 100 bin liraya kadar kredi alma imkanına sahip oluyorsunuz. Banka şartlarına uygun olan kişiler bu kampanyadan anında onay alabilirler. Kredi sicili bozuk olan vatandaşlar maalesef başvuruları sonucu onay alamayacaklar. Kredi başvurusu için kredi skorunuzun en düşük 1200 ve üzeri olması gerekir. Hangi bankalar bu imkanı sağlıyor merak ediliyor, işte o bankalar…

Burgan Bank 100 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi Veriyor

Yeni bir banka olan Burgan Bank sürekli yeni ve güncel kampanyalar çıkartmaktadır, Burgan Bank’tan işlem yapacak emekli ya da çalışan vatandaşların kredi notu düşük olsa bile işlem yapabilecekler. Emekli Kredisi için 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları bulunmaktadır, kredi başvurusu ve uygun faiz belirlenmesi için banka şubelerine gitmeniz gerekir. Çalışan vatandaşların 3 aylık sigorta girişleri mevcutsa bu bankadan istedikleri işlemi yapabilirler. Başvuru için Burgan Bank şubelerine gitmeniz gerekir.

Denizbank 100 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi

Denizbank: emeklilere, esnaflara ve çalışan vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Emekli vatandaşlar bu bankaya maaş taşıması yaparak ve diğer tüm borçlarını kapatarak ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirler. Eğer borç kapatmak istiyorsanız Denizbank’tan borç kapatma kredisi talebinde bulunarak tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Eğer 50 bin liraya kadar kredi borcu ihtiyacınız varsa Denizbank resmi İnternet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası 100 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi

İş bankası’ndan emekliyseniz ya da çalışıyorsanız ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz, şartlara uygun olan tüm müşterilere anında kredi onayı verilmektedir. İş bankası 100 bin liraya kadar 36 ay vadeli olarak kredi imkanları sunmaktadır.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP