DOLAR

18,0810

0.72%
EURO

18,4632

0.87%
ALTIN(gr)

1.018,02

0,11%
BİST 100

%
Ziraat Bankası Son Hamlesiyle Başvuru Yağmuru Yaşıyor Herkes Faydalanabilecek

Ziraat Bankası Son Hamlesiyle Başvuru Yağmuru Yaşıyor Herkes Faydalanabilecek

Faiz oranlarını son dönemde konuşulan konulardan biri. Merkez Bankasının tavsiye niteliğindeki kararı ile bankaların tümü faiz oranlarında düzenlemeler yaptı. Bu düzenlemeleri yapan bankalardan olan Ziraat Bankası birçok vatandaşı şaşırttı. Uygun faiz oranlarıyla sunulan olduğu kredi kampanyaları ile yoğun ilgi gördü. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:01
Ziraat Bankası Son Hamlesiyle Başvuru Yağmuru Yaşıyor Herkes Faydalanabilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ticari Araçlar Kapsama Dahil Edildi

Pandemiyle beraber vatandaş nakit paraya ihtiyaç duyuyor. Kredi faiz oranlarının düşmesi ile vatandaş kredi kampanyalarını tekrar incelemeye başladı. Düşük faiz oranları ,ile özellikle konut-ihtiyaç ve taşıt kredilerine başvurular arttı. Ziraat Bankası ’da bu konuda vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Yeni oluşturulan kredi kampanyası ile ticari statüsündeki araçlara düşük faizli kredi sunulmuş olacak. Taşıt kredilerinde %0.49, konut kredilerinde %0,64 ve destek paketlerinde ise %0.49 olacak şekilde faiz oranları ayarlandı. 2.el araç fiyatlarının artmasıyla taşıt kredisi kampanyaları büyük ilgi görüyor.

Kredi için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar bankadan başvuru oluşturabilirler. Ayrıca mobil uygulamalar ve internet bankacılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kredi destek hatlarının da bu süreçte yoğun şekilde çalışması bekleniyor. Ziraat Bankası normal başvuru koşullarına ek olarak ekstra belgelerde talep edebilir. Bunların önceden öğrenilerek teminedilmesi mümkündür. Kredi başvurunuz anında değerlendirilip hızlı şekilde ödemeniz gerçekleşecek. Bu şekilde ticari araçlarla yapacağınız girişimlerde de vakit kaybı yaşanmayacak. Kredi kapsamınagirenmarkalar ise, OTOKAR. KARSAN, ISIZU, Mercedes, FORD, GAZ, BMV olarak belirlendi. Kampanyanın detayları, ödeme takvimi, ödeme şekli bankanın internet sitesinde öğrenilebileceği gibi bankaya giderek de bilgi alınabilir. Ödemelerin hemen yapılması beklense de oluşan yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP