Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar (Şartlar, Faiz Oranları)
  • Finans 365
  • Kredi
  • Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar (Şartlar, Faiz Oranları)

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar (Şartlar, Faiz Oranları)

Cep telefonu satın almak için kredi kullanabileceğiniz bankaları ve faiz oranlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:06
Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar (Şartlar, Faiz Oranları)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cep telefonu edinmek adına bankalardan kredi alabilmek mümkündür. Bankaların anlaşmalı olduğu elektronik aygıt satan mağazalar vardır. Bu şekilde bir işbirliği ile bankalar cep telefonu için kredi vermektedir. Bu bankalar arasında, Ing Bank, Deniz Bank, işbirliği olmadığı halde telefon kredisi veren bankalar arasında ise Garanti Bankası ve İş Bankası bulunmaktadır.

Teknosa ile Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank ve teknosa anlaşması neticesinde banka 500-15.000 TL arasındaki cihazları ödemeyi kabul etmektedir. Kredi miktarı cihazın tutarına göre değişkenlik gösterir. Almak istediğiniz cihazı seçtikten sonra, SMS ile başvuru yapmak mümkündür. Seçilen ürünün kodunu ve TC kimlik numaranızı 2229’a mesaj göndererek teknosa telefon kredisine başvurabilirsiniz. Bu başvuruyu direk olarak teknosa ile ya da banka şubeleri ile yapmak da mümkündür. Banka daha sonra durumu değerlendirip kredi notunuza göre krediyi onaylayıp onaylamayacağını size bildirir.

Media Markt İle Telefon Kredisi Almak Mümkün müdür?

Garanti bankası Media Mark ile yaptığı anlaşma neticesi bu mağazalardan almak istediğiniz cihazları ödemeyi Kabul eder. Başvuru için yapılması gereken, TC kimlik numarası ile, telefon numarasını Media Markt sitesi üzerinden iletmektir. Kredinizin onaylanıp onaylanmayacağı size SMS olarak bilgi mesajı şeklinde gelecektir.

Telefon almak için ihtiyaç duyulan para ihtiyaç kredisi kapsamına girdiğinden, düşük meblağlarda krediler çekilerek de telefon alınabilir.

Garanti Bank Telefon Kredisi Başvurusu Nasıldır?

Banka 36 ay vade ile, yalnızca % 1,84 oranında faizlerle kredi vermektedir. Bu krediye SMS ile başvurulabileceği gibi şube ile de kredi isteği gerçekleştirilebilir fakat her iki durumda da şube ile görüşmek gereklidir.

İş Bankası Telefon Kredisi İmkanı Sağlar mı?

Iş bankası % 1,20 oranında faizle 36 ay vadeyle ödeme seçeneği ile telefon kredisi imkanı sunar. Bilgi ve kredi başvuruları için bankanın çağrı merkezi ile görüşülebilir. Elbette şube ile görüşmek daha sağlıklı olacaktır.

Kredi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Bankalar düşük miktardaki telefon kredileri için çok fazla teminat istemez. Yine de kişinin geliri olduğunu belgelemesi zorunludur. Gelir varlığının ispatı sonucunda kefilsiz bir şekilde cep telefonu kredisi almak mümkündür.

Finans365.com Özel İçerik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP