DOLAR

16,1920

-0.96%
EURO

17,4658

-0.86%
ALTIN(gr)

964,40

-0,79%
BİST 100

%
Gayrimenkul ve İnşaat Devi Firma Konkordato İlan Etti

Gayrimenkul ve İnşaat Devi Firma Konkordato İlan Etti

İnşaat sektörü neden zorda? Konkordato ilan eden inşaat şirketi hangisi? Şirketin şimdiye kadar yapmış olduğu projeler neler? Neden Konkordato ilan etti? İşte detaylar.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:06
Gayrimenkul ve İnşaat Devi Firma Konkordato İlan Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emlak sitesi emlak 3 6 5’in haberine göre;

Yurt içerisinde ve yurt dışında pek çok büyük projeye imza atan Ankara’nın en köklü inşaat firmaları arasında gösterilen Poyraz İnşaat konkordato talebinde bulundu.

Şirketin içerisinde bulunduğu mali sorunlar nedeni ile konkordato talep ettiği, bu süreçte işlerini toplayarak sıkıntılı dönemi atlatmayı istediği öğrenildi.

33 Yıllık Köklü İnşaat Şirketi!

Ankara merkezli olarak hizmet veren Polat İnşaat şu anda hala yapımı devam eden Renaza Yaşam Merkezi gibi çok sayıda konut projesinin yanı sıra Bağdat Büyükelçiliği, Eskişehir Çağdaş Sanatlar Merkezi ve Yozgat Şehir Hastenesi gibi çok sayıda projenin de mimarları arasında yer alıyor.

Poyraz İnşaat Devam Eden Konut Projeleri Listesi

Konkordato talep eden inşaat şirketinin halen yapımı devam eden 4 projesi bulunuyor. Bunlardan biri konut projesi geri kalanları ise otel ve yurt binası olarak sıralanıyor. Bu projeler;

Renaza Yaşam Merkezi Çankaya Ankara Bilkent Meteksan K1 Ve Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs Öğrenci Yurt Binası Mekanik İşleri Ankara

Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi İçerisinde Yer Alan Ftr – Ygap Binaları Bursa

Shamovskaya Otel Rusya olarak sıralanıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP