DOLAR

16,3450

1.63%
EURO

17,4292

0.7%
ALTIN(gr)

971,03

0,52%
BİST 100

%
Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi veriyor. Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi faiz oranları, başvuru şartları ve diğer merak edilenler makalede yer almaktadır.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:28
Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Halkbank her kesimden bütün çalışanlara ve emeklilere birbirinden avantajlı kredi kampanyaları sunmaktadır. Halkbank’ın sizlere sağladığı bu kredi kampanyaları sayesinde emekliliğinizin tadını doyasıya çıkarabilir, bütün acil ihtiyaçlarınızda finansman desteği kazanabilir, çalıştığınız iş kolunu değiştirebilir veya halihazırdaki işinizi geliştirerek çok daha fazla miktarlarda kazanç elde edebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca Halkbank tarafından sizlere sunulan bu kredi kampanyalarının oldukça düşük faiz oranları ve sizlere en uygun vade seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede kredinizin geri ödeme işlemlerini ekonomik durumunuzu zora sokmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi ile İlgili Detaylar

Halkbank’ın tüm kamu çalışanlarına sunmakta olduğu kredi kampanyalarından biri de Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi’dir. Halkbank müşterisi olan her kamu çalışanı, bu kredi kampanyası sayesinde acil ihtiyaçlarını hemen giderebilirler. Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi faiz oranı ve kredi detayları ile ilgili bilgiler, aşağıda sizler ile paylaşmış olduğumuz unsurlardan oluşmaktadır:

 • Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi sayesinde sizlere sunulacak olan kredi tutarı en fazla 50 bin TL’dir. Bununla birlikte kredi için belirlenen vade süresi maksimum 48 ay ve kredi faiz oranı ise yüzde 1,13’tür.
 • Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi sahibi olmak istiyorsanız, kredi tahsis ücreti ve sigorta pirimi ödemeniz gerekmektedir. Kredi tahsis ücreti, sahip olmak istediğiniz kredi miktarının binde 5’i olarak belirlenmiştir. Sigorta Pirim Ücreti ise şahısların yaş, cinsiyet ve gelir durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi’nden masrafsız bir şekilde yararlanma imkanınız da bulunmaktadır. Masrafsız kredi imkanından yararlandığınız zaman kredi faiz oranı da yüzde 1,19 olarak değişecektir.

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi için gerekli belgeler, sizler için aşağıda sıralamış olduğumuz belgeler ve evrakları içermektedir:

 • Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport aslı ile fotokopisi
 • Güncel aylara ait olan, adınıza kayıtlı herhangi bir fatura
 • Gelir durumunuzu beyan eden imzalı ve onaylı bir belge
 • Bu belgelerin yanı sıra Halkbank Şubeleri tarafından ek belgeler de talep edilebilmektedir.
 • Kefil istenmesi durumunda kefilinize ait belgelerin tümü

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilmeniz için Halkbank’ın internet sitesine girerek başvuru formunu doldurup iletmeniz, Halkbank’ın mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza indirerek kredi başvurusunda bulunmanız ya da en yakın Halkbank Şubesi’ne gidip yüz yüze başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yeterlidir.

  En az 10 karakter gerekli


  HIZLI YORUM YAP