DOLAR

16,8109

-0.13%
EURO

17,5662

0%
ALTIN(gr)

978,52

0,09%
BİST 100

%
Bitcoin Ve Altcoin Piyasasında Son Dakika Gelişmeler Neler? Elon Musk, Shıba Inu İçin En Son Hangi Tweeti Paylaştı?
  • Finans 365
  • Kripto Paralar
  • Bitcoin Ve Altcoin Piyasasında Son Dakika Gelişmeler Neler? Elon Musk, Shıba Inu İçin En Son Hangi Tweeti Paylaştı?

Bitcoin Ve Altcoin Piyasasında Son Dakika Gelişmeler Neler? Elon Musk, Shıba Inu İçin En Son Hangi Tweeti Paylaştı?

Bitcoin piyasası ile ilgili ikinci eft'nin duyurulması beraber değer kaybı yaşayan lider kripto para birimi Bitcoin, haftanın başında yeniden yükselme eğilimine geçti.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:51
Bitcoin Ve Altcoin Piyasasında Son Dakika Gelişmeler Neler? Elon Musk, Shıba Inu İçin En Son Hangi Tweeti Paylaştı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Haftanın ortasından itibaren Bitcoin, 60.000 dolarlık çok önemli 1 derecenin altına düştü. CoinMarketCap aracılığı ile sağlanmış olan bilgilere göre, en büyük iki kripto para varlığı olarak bilinen 1. Sıradaki Bitcoin ile ikinci sıradaki Ethereum, Bybt hizmetin ve Borsalar arasında 500 milyon Amerikan dolarının üzerine fark CoinMarketCap’ın vermiş olduğu bilgilere bakılırsa Bitcoin, şimdilerde 60. 764 dolar seviyesinden alım satım işlemlerini yapmaya devam ediyor.SkyBridge Capital girişim pano CEO’su Anthony Scaramucci, CNBC’ye yapmış olduğu açıklamada ‘ödev yükümlülüklerini yerine getiren’ herkesin sonunda bitcoin’e yatırım yapacağını açıkladı.Max Keiser, tanınmış Bitcoin yatırımcılarındandır. Bitcoin, 100 bin dolara çıktığında yaklaşmakta olan ABD hiperenflasyonu çevresinde ‘gerçek’ meydana geleceğini söyledi.

 Tesla kurucusu, ünlü Milyarder Elon musk, yakın zaman içerisinde kripto para ödemeleri açısından desteği geri yükleyebileceğini söyledi.

 Kaiko’ya göre ise Proshares’in  Bitcoin vadeli işlem tabanlı borsa yatırım fonu, 1 milyar dolar civarında bir yönetim altında bulunan varlıklar işaretini geçmeyi başardı. Yatırım araçları tarihinde bunu yapan en hızlı EFT olarak kripto para piyasasında tarihe geçti.

 Senatör Rand Paul ise geçtiğimiz hafta sonu duyurulan bir röportaja göre, Kripto para biriminin gelecek zaman içerisinde dünyanın rezerv para birimi olacağına inandığını söylemiş.

Bridgewater Associates CEO’su Ray Dalio ise Bitcoin para birimi yerine ‘ altın’a yatırım yapacağını söyledi.

 Haftanın Önemli Altcoin Haberleri

Kripto para piyasasının babası olarak bilinen bitcoin’den sonra gelen ikinci büyük kripto para birimi Ethereum’un devamlı yakılmasıyla birlikte, bazı Ether blokları, çok yüksek yükü sebebiyle denflasyonist bir şekle börünüyor ve bu durum aslında yüksek ücretlere sebep oluyor.

 Ethereum’da ortalama alım satım işlemlerini yapma ücreti 51,45 dolara çıktı. Ağustos ayı içerisinde Londra Heart of Ork’un başlatılması ile beraber işlem ücretleri de yükseliş eğilimine geçti.

 Kripto para biriminin fiyat patlaması gerçekleştirecek rallisinin ortasında Shıba Inu ile ilgili 1 milyondan fazla tweet paylaşıldı.

 

 

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP