DOLAR

16,3971

1.89%
EURO

17,4853

1%
ALTIN(gr)

972,45

0,66%
BİST 100

%
Altcoinlerin Cambaz İsmi Bu 4 Coin Patlayacak Dedi ve Ekledi

Altcoinlerin Cambaz İsmi Bu 4 Coin Patlayacak Dedi ve Ekledi

Kripto para pazarında sıklıkla takip edilen stratejist İl Capo Of Crypto (Crypto Capo), akıllı sözleşme Platformu (ETH) ve 2 alt Quinn ile ilgili tahminlerde bulundu. Diğer taraftan analist, yaklaşmakta olan bitcoin ile ilgili değerlendirmede bulundu. Detaylar haberimizde...

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:51
Altcoinlerin Cambaz İsmi Bu 4 Coin Patlayacak Dedi ve Ekledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitcoin’in, şimdi yeni bir ralliyi ateşlemeye hazırlandığını söyledi. 187.500 Twitter takipçisine, Bitcoin’in yeni fiyat dalgalanması ile ilgili açıklamalarda bulunan ünlü analist, Crypto Capo, yerel bir dip kaydettiğini ve Şimdi ise yeni bir ralliyi ateşlemeye hazırlandığını dile bitirdi. Crypto Capo, konuya yönelik sözlerine şu şekilde devam etti:

 “ Elliot Wove sayımı açısından fitili görmek istemiyorum, Bu sebeple bu basit dürtü +ABC düzeltmesidir. Buna yönelik ısı haritaları ile fonlar… tek yol yukarı “

 Crypto Capo: Yakın tarih içerisinde 70.000 dolar ve bu sene için ise 100 bin doların üzerini bekliyorum

Crypto Capo, dalgalar şeklinde meydana gelen piyasa katılımcılarının içinde bulundukları psikolojiyi takip ederek gelecek zaman ile ilgili Bitcoin kripto para biriminin fiyat hareketlerini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı özelliğini taşıyan Elliot Wave teorisini kullanıyor. Bu teoriye göre varlık, ABC düzeltme hareketini bitirdikten sonra trendini devam ettirmeye hazırdır.

Crypto Capo, piyasada etkin olan likidite etkinliğini belirlemek amacıyla ısı haritası yöntemini de kullanıyor. Kripto stratejistine göre, ısı haritası; Bitcoin kripto para biriminin hayranlarının ya da alıcılarının kral Kripto paraya girmeye meyilli olduklarını gösteriyor. Crypto Capo, konuya yönelik açıklamalarına ise şunları ekliyor:

“ Yalnızca bazı ısı haritalarına bakmak suretiyle, gidişatın ne kadar da parlak olduğunu görmek mümkün. Talep çok kuvvetli ve arz ise oldukça az. Yakın zaman içerisinde 70.000 dolar ve bu yıl için ise 100. 00ü doların üzerini bekliyorum. “Dedi.

İl Capo Crypto: “AltQueen Projesi Destekten sıçradı.”  Dedi.

 Ethereum kripto para birimi göz önüne alındığında ise İl Capo Crypto, bütün zamanların en büyük fiyat bandına gitmekte olan yolda Bitcoin kripto para birimine karşı Ethereum yolunu çiziyor. Bu konu ile ilgili açıklamalarını ise şöyle sürdürüyor:

“Kripto stratejisi, firmaların sabit ödeme bağlantıları ile parasal yapıları gibi finansal teknoloji mamülleri geliştirmesine olanak tanıyan bir blokchain alan ile ilgili görüşlerini de güncelliyor.

  2022 senesinin başından itibaren başlamak suretiyle kripto para biriminin fiyatının 70 bin dolar ile 100 bin dolar arasında mekik dokuyacağını söylüyor.

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP