Arka Sokaklar’da Başı Dertte Olan Selin Ölecek mi, Selin Diziden Ayrılıyor Mu?
  • Finans 365
  • Aktüel
  • Arka Sokaklar’da Başı Dertte Olan Selin Ölecek mi, Selin Diziden Ayrılıyor Mu?

Arka Sokaklar’da Başı Dertte Olan Selin Ölecek mi, Selin Diziden Ayrılıyor Mu?

Cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar dizisi o kadar başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor ki izleyicilerin kendi hayatlarından ders alması gereken bir yapım olarak ön plana çıkıyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:57
Arka Sokaklar’da Başı Dertte Olan Selin Ölecek mi, Selin Diziden Ayrılıyor Mu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi, hayatımızda öyle yer edildi ki dizinin yayın hayatına başladığı ilk gün dünyaya gelen bir çocuk dahi şimdi kocaman bir delikanlı olmuş durumda. Öyle ki dizide çocuk oyuncu karakteri ile oyunculuk kariyerine merhaba diyen pek çok kişi şu anda başka projeler de oynuyor. Arka Sokaklar, polisiye bir dizi olduğu için senaryosunu güncel hayattan, Arka sokaklardan, suç ile ceza kavramından aldığı için heyecanını hiçbir zaman kaybetmiyor.

Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan ile Şevket Çoruh gibi önemli karakterlerin başrolünde oynadığı dizide geçtiğimiz sezondan bu sezona kadar büyük değişimler meydana geldi. Dizinin oyuncu kadrosundan ayrılan oyuncularını yerine yenileri katıldı fakat hikayenin heyecanı hiç azalmadı. Dizi hayranları ise Arka Sokaklar dizisine sadık bir biçimde yoluna devam ediyor. Her hafta cuma akşamı tüm kişiler kategorisinde birincilikler elde etmeyi başaran Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde yine heyecanlı dakikalar yaşanacak.

 3 Aralık Cuma akşamı Arka Sokaklar dizisinin 606. yeni bölümü ekranlarda olacak

  • Samir’in ailesi ile beraber çıkmış olduğu tehlikeli görevde Selin yakayı ele veriyor. Yakalayan kişi ise Samir’in düşmanıdır. Eğer ki Samir, yakalayan kişinin talebini yerine getirilmez ise ailesini ve Selin’i öldüreceğini söylüyor.
  • Çoban ailesinde torun problemi sürüyor. Asiye, ailesiyle dayandığı kapıda Hüsnü’nün sert tepkisine maruz kalıyor. Cemal ile Ezgi ise evlilik hususunda fikir ayrılığı yaşayınca işler tamamen karışıyor.

Arka Sokaklar dizisinin 606. yeni bölümü, 3 Kasım cuma akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle beraber olacak, yeni bölümün heyecanını sakın kaçırmayın!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP