Masumlar Apartmanı 50.Bölüm! Han, Safiye Ve Gülben İçin Yolun Sonu!
  • Finans 365
  • Aktüel
  • Masumlar Apartmanı 50.Bölüm! Han, Safiye Ve Gülben İçin Yolun Sonu!

Masumlar Apartmanı 50.Bölüm! Han, Safiye Ve Gülben İçin Yolun Sonu!

Salı akşamları TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden ‘Masumlar Apartmanı’, milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplamayı başarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan 'Destan' dizisinin sonrasında birincilikten olan TRT 1 dizisi, yine çok güçlü bir hikaye ve etkili oyunculuk performanslarıyla kendisine gerçekten gönül vermiş hayran kitlesini peşinden sürüklemeyi başarıyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:57
Masumlar Apartmanı 50.Bölüm! Han, Safiye Ve Gülben İçin Yolun Sonu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Masumlar Apartmanı dizisinde Merve Dizdar’ın hayat verdiği Gülben karakteri, senaryonun merkezindeki en önemli isimlerden birisidir. Han, ile Gülben kardeşlerin yaşam hikayesini her hafta merak içerisinde bekleyenler, yeni bölümde çok ilginç olaylara tanıklık edecek. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım olarak bulunan Binnur Kaya, yeniden Masumlar Apartmanı dizisine konuk olacak. Gülben’in, doktor hanım ile görüşmesinde kurgunun çok önemli detaylardan birisi olarak ön plana çıkacak. Doktor hanım,

“Yeniden yazmak için adım atmazsan eğer, sen bu hikayenin kahramanı değil, kurbanı olursun…”

Bu sözlerim konuşulması üzerine Gülben, ‘ben kurban olmayacağım’ şeklinde ifade kullanarak kendini, kararını bu şekilde belli ediyor.

 Safiye ise büyük bir boşluğun içerisinde kendisini buluyor. Fakat Safiye’nin bu boşluğunu Naci doldurmayı başaracak mı? Doğru zamanın geldiğini artık kafasına koyan Naci, Safiye’ye evlilik teklifi etmek amacıyla hazırlıklara başlıyor. Yüzük, fragmana yansıdı bile. Masumlar Apartmanı dizisinde 7 Aralık salı akşamı Çok değişik duygular ekranlara gelecek.

Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle 7 Aralık Salı akşamı TRT 1’de sakın kaçırmayın!

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP