Arka Sokaklar 607. Bölüm Fragmanı İzle! Selin’in Akıbeti Belirsiz, Mesut Yine Gündemde!
  • Finans 365
  • Aktüel
  • Arka Sokaklar 607. Bölüm Fragmanı İzle! Selin’in Akıbeti Belirsiz, Mesut Yine Gündemde!

Arka Sokaklar 607. Bölüm Fragmanı İzle! Selin’in Akıbeti Belirsiz, Mesut Yine Gündemde!

Arka Sokaklar dizisinin 607. yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin yayınlanan fragmanında yeni bölümden neler yaşanacağını kestirmek mümkün. Şevket Çoruh'un hayat verdiği Mesut, Oya Okar’ın hayat verdiği Selin’i kurtarmak amacıyla her yöntemi denemek zorunda kalacak. Gözünü karartan Mesut, Selin’i  kurtarmak amacıyla Rıza babayı dahi karşısına almayı göze alıyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:59
Arka Sokaklar 607. Bölüm Fragmanı İzle! Selin’in Akıbeti Belirsiz, Mesut Yine Gündemde!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Neler Olacak?

Amerikalı uyuşturucu baronunun elinde rehin bulunan Selin, ölümle burun buruna gelmiştir. Mesut ise onu kurtarmak amacıyla hareket ediyor. Ekip arkadaşlarını da yanına alan Mesut, dört bir taraftan Selin’i arıyor. Bu esnada pusuya düşen ekip, canlarını zor kurtaracak. Bu operasyonun kendisinden habersiz bir şekilde yapılmasına sinirlenen Rıza Baba, Mesut’a çok ağır laflar söyleyerek onun son defa uyarır. Ancak Mesut’un, Rıza babayı dinleyecek zamanı yoktur ve Selin’i kurtarmak amacıyla var gücüyle gayret edecektir.

 Mesut, Samir’in de vermiş olduğu destek ile ekip arkadaşları ile beraber Amerikalı uyuşturucu baronunu yakalamayı başaracaktır. Selin’i Kurtarmak amacıyla çok önemli bir adımdır Bu; ancak, Amerikalının yardımcısı kadın, Selin’i teslim etme hususunda pek de oralı davranmayacaktır. İşler artık Arap saçına dönmüştür ve Mesut’u tutmak artık neredeyse imkansız hale gelecektir.

Arka Sokaklar Selin’e Ne Olacak?

Tüm kişiler kategorisinde elde etmiş olduğu birliklerle cuma rekabetinde zirvede yer alan Arka Sokaklar dizisinin bu akşam ekranlara gelecek 607. yeni bölümünde Selin’i kurtarmak amacıyla verilen mücadele ön plana çıkacak.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar gibi başarılı isimlerin rol aldıkları dizinin yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Yeni bölümden neler olacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar dizisinin 607. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Esir bulunan Selin’in yaşamı tehlikede ve Mesut, Selin’i kurtarmak amacıyla Rıza babayı dahi karşısına alacaktır. Oya Okar’ın başarılı bir şekilde hayat verdiği Selin karakterinin akıbeti ise belirsizliğini koruyor. Uyuşturucu deposu patladıktan sonra Amerikalı uyuşturucu baronu, Selini ve Samir’in ailesini kaçırmıştı.

Arka Sokaklar 607. yeni bölümüyle bu akşam saat 20’de Kanal D ekranlarında olacak, sakın kaçırmayın!

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP