Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm Fragmanı İzle!

Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm Fragmanı İzle!

Cuma akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ile Melisa Döngel’in oynadıkları dizide, oyuncuların harika oyunculuk performansları hikayenin izlenmesini sağlıyor. Aşk Mantık İntikam dizisinin bu akşam ekranlara gelecek 25. yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberin devamını okuyunuz... 

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:59
Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm Fragmanı İzle!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ekranlara geldiği ilk haftalarda romantik komedi türü bir dizi olarak bilinen ve daha sonrasında ise dram projesine dönüşen ve son zamanlarda geçen sezonun etkili dizilerinden ‘Baraj’ın ayakta kalma stratejilerini uygulayan bir dizi karşımızda var. Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilgili geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada yayınlanan bazı mesajlara baktığımızda ise ‘Kiralık Aşk’ dizisine benzetiliyordu. Peki, Aşk Mantık İntikam dizisi, özgün olmayı başarabilecek mi? Kendi yolunu çizebilecek mi? Bu soruların cevabını merak eden izleyiciler, bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde nasıl bir perspektif çizileceğini merak ediyor.

 ‘Aşk Mantık İntikam’ Bu Akşam 25. Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çağla, Atlas ile alakalı konuşan Esra ile Çınar’ı duyuyor ve böylelikle gerçekleri öğreniyor. Bir an önce Londra’ya dönmeleri açısından Çınar’a baskı uygulayacak. Ancak Çınar, babasını bırakıp da gitme hususunda kararsız gibi görünüyor.

Ozan’dan uzaklaşmak amacıyla bir an önce dönmek isteyen Esra, bu uğraş için hareket etmektedir. Ancak olaylar, hiç de Esra’nın beklemiş olduğu gibi yansımayacaktır. Atlas’ın başına gelenler ise onun kararını yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.

 Esra Milenyum softla uğraşan kişiyi araştırıp bilgi almak amacıyla uğraşırken, Ayaz Karakoç adına ulaşacaktır. Şimdi ise karşılarındaki soru bu adamın kim olduğu ve niçin onlarla uğraşmak istediğidir.

 Aşk mantık İntikam dizisinin 25. yeni bölümü bu akşam saat 20 de FOX’ta, sakın kaçırmayın!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP