DOLAR

16,6080

-0.45%
EURO

17,5136

-0.35%
ALTIN(gr)

971,14

-0,49%
BİST 100

%
Hadise’nin Annesine Belçika’da Aldığı 2 Katlı Lüks Villanın Fiyatı Dudak Uçuklatıyor
  • Finans 365
  • Gündem
  • Hadise’nin Annesine Belçika’da Aldığı 2 Katlı Lüks Villanın Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Hadise’nin Annesine Belçika’da Aldığı 2 Katlı Lüks Villanın Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Türkiye'nin en çok kazanan şarkıcılarından Hadise, annesini yeni yıl sürprizi olarak Belçika'da 2 katlı lüks villa satın aldı.Hadise, annesine olan vefasını göstermek amacıyla 2 katlı bir villa satın aldı. Türkiye'nin en çok kazanan ve yılbaşında yine sahne alacağı için çuvallar dolusu para kazanacak Hadise, annesi için kesenin ağzını açtı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:00
Hadise’nin Annesine Belçika’da Aldığı 2 Katlı Lüks Villanın Fiyatı Dudak Uçuklatıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En çok kazanan şarkıcılardan biri olan Hadise, 2022 senesi gelmeden annesine satın aldığı yeni yıl hediyesi ile gündeme adeta bomba gibi bir etki ile oturdu. Belçika’da yaşayan annesine lüks bir ev satın alan Hadise, bu ev için adeta biri servet ödedi.

 Hadise’ den Annesine Yeni Yıl Sürprizi: 2 Katlı Lüks Villa

Annesine olan düşkünlüğü ile tanınan 36 yaşındaki Şarkıcı Hadise, yılbaşında yine sahnede olacak. Yeni yıl programı açısından yine astronomik bir bedel ile anlaşma gerçekleştiren Hadise, 2022 senesine girerken annesinin yanında olamayacağı için hediyesini şimdiden satın aldı. Annesine Belçika’da 2 katlı lüks bir villa hediye eden Hadise bunun için paraya acımadı. Kesenin ağzını açan Hadise’nin 2 katlı lüks villa için ödediği rakam ise dudak uçuklatır cinsten.

 Hadise, Annesine 2 Katlı Lüks Villa Satın Aldı

Hadise’nin, Belçika’da ikamet eden annesine yine Belçika’da iki katlı lüks villa satın aldığı ortaya çıktı. Buna göre vesikanın Brüksel kentinde bulunan evin oldukça lüks bir villa olduğu detayları da basına yansıdı. 2 katlı villanın 7 odası olduğu ve bahçesinde ise bir havuz bulunduğu açıklandı.

 3 Milyon Euro Ödeme Yaptı

Hadise, annesine yeni yıl sürprizi amacıyla 3 milyon euro vererek Belçika’nın Brüksel kentinde 2 katlı lüks bir villa satın aldı. Alınan son dakika haberine göre Hadise, bu lüks villa satın alabilmek amacıyla kesenin ağzını açtı ve 3 milyon Euro’luk bir ödeme gerçekleştirdi. Uzun bir süredir Belçika’da emlak danışmanına bu evi aratan Hadise’nin aramış olduğu özelliklerle geniş, havuzlu, konforu bir evi bulunca hiç vakit kaybetmeden satın aldığı ortaya çıktı. Bulunan villanın Brüksel önemli bir lokasyonunda olması ise Hadise’yi ayrıca bu villayı satın almaya yöneltti. Bunun için vakit kaybetmeden satın alma işlemlerini gerçekleştiren Hadise, pazarlık da yapmadın 3 milyon Euro’luk ödemeyi gerçekleştirerek annesini sevindirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP