İlginç Bazı Olaylar Dizisinin İkinci Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak Mı?
  • Finans 365
  • Aktüel
  • İlginç Bazı Olaylar Dizisinin İkinci Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak Mı?

İlginç Bazı Olaylar Dizisinin İkinci Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak Mı?

Yönetmenliğini ve senaristliğini İbrahim Büyükak’ın gerçekleştirdiği 'İlginç Bazı Olaylar' dizisinin ilk sezonu Exxen platformunda izleyiciyle buluşmuştu. Exxen platformunda gösterime giren dizinin ikinci sezonunun ise ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki dizinin ikinci sezonu yayınlanacak mı, ne zaman yayınlanacak? Cevabı ve çok daha fazlası haberimizde...

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:00
İlginç Bazı Olaylar Dizisinin İkinci Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak Mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sinema filmleri ile büyük bir ilgi yakalayan oyuncu İbrahim Büyükak, Exxen platformunda senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda yine kendisinin oturduğu ‘İlginç Bazı Olaylar’ ilk sezonda büyük bir hayran kitlesi kazandı. Exxen platformunun en çok tercih edilen dizilerinden birisi olmayı başaran ‘İlginç Bazı Olaylar’ dizisinin ikinci sezonunun ise ne zaman yayınlanacağı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

 Yapımcılığı Nulook Production ve Kutu Filmin gerçekleştirdiği İlginç Bazı Olaylar dizisi ilk sezonda gerek kadrosu gerekse de konusu açısından bakıldığında izleyiciden tam not almayı başarmıştı. İlginç Bazı Olaylar  dizisinin ikinci sezon açısından senaryo sürecinin başladığını İbrahim Büyükak kendisi açıklamıştı. Dizinin konusuna bakıldığında ise hayatı ve hayalleri arasında sıkışıp kalan İbo’nun yaşamı ele alıyor.

 İlginç Bazı Olaylar Dizisinin İkinci Sezonu Yayınlanacak

Birinci sezonda harika işlere imza atan ilginç bazı olaylar dizisinin ikinci sezonunun yayınlanacağı günü beklediğini söylemekte fayda olacaktır. Eksen Platformu’nun değişik indirilebilecek projelerinden birisi olmayı başaran ilginç fazla olaylar dizisi yine aynı şekilde Accent platformunda hikayesi ile ön plana çıkan diziler arasında yer alacak ve ikinci sezonunda da izleyici ile buluşacak.

 Daha önce de sinema filmlerinin senaryosunu yazan İbrahim Büyükak, ilginç bazı olaylar dizisinin senaryosunu da kendisi kaleme aldı. İlk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da ünlü oyuncu İbrahim Büyükak senaryoyu yazacak. Oldukça beğenilen ilginç bazı olaylar dizisinin ilk sezonda toplamda 10 bölümden oluştuğunda ikinci sezonda da yine aynı şekilde 10 bölümden oluşması bekleniyor. İlginç Bazı Olaylar dizisinin Eksen platformunda tam olarak ne zaman yayınlanacağı ile ilgili tarih açıklandığında bu satırlardan sizlerle paylaşacağız.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP