Yasak Elma 125. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Çağatay-Kumru Barışıyor Mu?
  • Finans 365
  • Aktüel
  • Yasak Elma 125. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Çağatay-Kumru Barışıyor Mu?

Yasak Elma 125. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Çağatay-Kumru Barışıyor Mu?

Geçtiğimiz hafta pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisinin 124. yeni bölümde neler olduğuna şöyle bir göz atalım önce...

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:00
Yasak Elma 125. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Çağatay-Kumru Barışıyor Mu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Atlas’ın babası olduğunu kabul eden fakat sadece ihtiyaçlarını gidereceğini söyleyen Çağatay’a karşı Feyza, Ender ile işbirliği yaptı. Diğer taraftan Çağatay, Yıldız ile ipleri tamamen koparma noktasına gelmişken Kumru’nun Ömer ile beraber olmasını içine sindiremiyor.

 Çağatay, Ender ile işbirliği yaptı

Doğan’dan tamamen kurtulmak amacıyla hareket eden Çağatay, onu yenmek amacıyla Ender ile işbirliği yapmaya karar verdi. Ender, Diğer taraftan Feyza ile işbirliği yaptı. Kumru, Ömer ile yakından ilgilenmeye başlıyor ve onu evine dahi davet ediyor. Kumrunun, Ömer ile mutlu olduğunu gören Doğan ise ikilinin arkadaşlıklarına şimdilik onay vermiş gibi görünüyor. Ancak Kumru, Çağatay’ı çıldırtmak amacıyla Ömer ile daha da yakından ilgilenirken Çağatay bunu içine sindiremiyor ve kumrunun karşısına çıkıp Ömer ile beraber olması gibi bir ihtimali dahi aklımdan geçilmemesi gerektiğini çünkü onu çok sevdiğini söylüyor.

Yasak Elma 125. Yeni Bölüm

Yeni bölüm fragmanında Arzu’nun sesi önce duyuluyor. Yeni birisinin olduğunu söyleyen Arzu, bir hastane odasında uyuyan birini işaret ederek bu kişinin Sami Önder olduğunu söylüyor. Peki Sami Önder kimdir? Doğan’ın hayattaki en büyük düşmanı ve ezeli rakibi olarak bilinen Sami Önder’in ismi geçtiğimiz birkaç bölümde birkaç defa konusu oldu ancak kim olduğu ya da nasıl bir etki oluşturacağı ise bu akşam ekranlara gelecek 125. yeni bölümden itibaren bundan sonraki bölümlerde kendini daha da iyi bir şekilde belli edecek. Diğer taraftan Arzu’nun burada aslında tam olarak ne yaptığı ya da kime hizmet ettiği belki de ortaya çıkacak. Yıldız ile Doğan,  birlikte yürürken kameralara görünüyor.

Yasak Elma dizisinin 125. yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Fox TV ekranlarında olacak, yeni bölümü sakın kaçırmayın!

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP