Yasak Elma Son Bölümde Neler Yaşandı?

Yasak Elma Son Bölümde Neler Yaşandı?

Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Yasak Elma dizisinin 125. yeni bölümü ekranlara geldi. Yine adrenalin ve skandallar bombardımanı yaşandı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:00
Yasak Elma Son Bölümde Neler Yaşandı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ender, Holding’e Ceo Seçildi

Arzu’nun, Ömer ve Kumru ilişkisi ile ilgili söylediklerinden sonra Kumru’nun babası ve aynı zamanda Arzu’nun patronu Doğan Bey, Arzu’yu sınırsız izne gönderdi. Ortaya çıkan boşluğu doldurmaya çalışan Ender, Doğan Bey’i evine akşam yemeğine davet etti ve ceo olmayı böylelikle hak etti.

 Ömer İle Kumru Evleniyor

Çağatay’ı kıskandırmak ve daha da üzmek amacıyla Ömer’e daha da yaklaşan Kumru, kapıldı bir rüzgara gidiyor. Ömer’in saf ve temiz niyetini kullanan Kumru, Ömer ile ilişkisini o kadar hızlı bir şekilde ilerletmeye çalışıyor ki Ömer, Çağatay’ın kendisini uyarmasına aldırış etmeden Kumru ile evlenmek amacıyla hareket ediyor. Tam da Ender’in, Holding’e Ceo seçileceğini açıklanacağı İş yemeği toplantısında Doğan Bey kürsüde Ender’den bahsettikten sonra Kumru ile Ömer’in düğünlerinin yapılacağını haberini verdiğinde Çağatay çok sinirlendi ve oradan uzaklaştı.

 Holding’den Ayrılan Arzu, Sami Önder’i Ziyaret Etti

Arzu, Feyza‘yı da yanına aldıktan sonra hasta yatağındaki Sami Önderi -Doğan Bey’in Ezeli rakibi ve baş düşmanını- ziyaret etti.

 Yıldız, Atlas’ın Babasının Çağatay Olduğunu Feyza’dan Öğrendi

Yıldız, Feyza’nın üstüne üstüne gidip DNA testinden henüz bir sonuç çıkmadığı şeklinde soru sorduğunda Feyza, kendisine bunun bir anlamının gerçekten de olmadığını kendisinin doğruları söylediğini Atlas’ın babasının Çağatay olduğunu Yıldız’a söylediğinde Yıldız adeta deliye döndü.

 Çağatay, Kumru İle Buluştu

Kumru ile bir araya gelen Çağatay, kendisinin bir başkası ile ilişki yaşamadığını söylediğinde Kumru, boşandıktan sonra ancak bunları kendisi ile görüşe bileceğini söyledi.

 Ömer, Ailesini Toplayıp Kumru’yu İstedi

Cümbür Cemaat ailesini topladıktan sonra Doğan Bey’den kızı Kumru’yu isteyen Ömer, her şeyin masum bir şekilde devam ettiğine inanıyor ancak Kumru, sadece Çağatay’ı daha da kızdırmak ve kıskandırmak amacıyla Ömer ile beraberdir. Hatta Ömer’in halası, kız isteme merasiminden sonra Kumru ile görüşmek istediğini söylediğinde Kumru rahatsız olduğunu ve evde hasta yatağında olduğunu söyledi. Ancak yalan söylüyordu çünkü Çağatay ile buluşmaya gitti. Bu durumdan haberi olan Yıldız ise en yakın arkadaşı Emir’i, Çağatay ile Kumru’yu takip etmesi için yönlendirdi. Kumrunun otele girdiğini gören Emir, derhal telefona sarılarak konu ile ilgili Yıldız’a haber verdi ve Yıldız ise hiç vakit kaybetmeden Kumrunun babası Doğan Bey’i arayarak beraber otel odasında Kumru ile Çağatay’ı basmak amacıyla hareket etti. Ancak Çağatay’ın bir planı vardı ve otel odasındaki yatakta kimse yoktu Yıldız ve Doğan Bey, beraber otel odasının yatak bölümünde oldukları için Çağatay’ın ansızın kapıdan içeri girmesiyle beraber sanki Çağatay, Yıldız ile Doğan Bey’i otel odasında basmış gibi bir atmosfer ortaya çıktı. Tam da burada dizinin yeni bölümü sona erdi. bakalım önümüzdeki bölümlerde neler yaşanacak?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP