Aziz, 8 Bölümde gözyaşları Sel Olacak!

Aziz, 8 Bölümde gözyaşları Sel Olacak!

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, Show TV'nin yapımını 03 medyanın yerine getirdiği Aziz dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümünün 2. Fragmanı da ekranlara geldi. Aziz'in Fransız askerlerine karşı İstiklal Marşı'nı okumuş olduğu sahne izleyicilere duygu dolu anların yaşatılmasına vesile olacak.

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:01
Aziz, 8 Bölümde gözyaşları Sel Olacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Özgür yaşamak amacıyla Aziz’in başlatmış olduğu bu Cesur mücadele, kentte büyük bir uyanışa sebep olacaktır. Efnan’ı o evden alıp götürmek amacıyla hareket eden Aziz, Pierre’in kapısına dayanmıştır. Bu girişim sonrasında Pierre ile aralarındaki gerilimi amansız bir yola sokacaktır. Dilruba, öğrenmiş olduğu sırrın yükünü taşımakta zorluk çekerken Adem, aşkı ve vicdanı arasında bir çıkmazın içine girecektir. Galip, Mustafa’yı Maksude’den uzak tutmak amacıyla onu evlatlarıyla imtihan edecektir. Fakat bu sınav yalnızca bu aşkın değil aynı zamanda Adem ile Aziz arasındaki kardeşlik duygularının da sınava sokulmasına sebep olacaktır.

 Proje tasarımını Necati Şahin’in yerine getirdiği, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan oyuncular: Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan, Simay Barlas, Güven Murat Akpınar, Fırat Tanış, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Elif Sönmez, Ayten Soykök, Füsun Demirel ile Meral Çetinkaya oynuyor.

 Aziz, 8. Yeni Bölümde Neler Olacak?

Aziz’in özgür bir şekilde yaşamak amacıyla başlatmış olduğu bu takdire şayan mücadelesi, kente büyük bir uyanışı beraberinde getirecek. Aziz, Pierre’in kapısına dayanmıştır artık bu hamle sonrasında Pierre ile aralarındaki ilişki amansız bir çıkmaza sokacaktır. Dilruba ise öğrenmiş olduğu gizli haberin yükünü taşımakta bir hali zorluk çekerken Adem, aşkı ve vicdanı arasında bir çıkmazın içine girecektir.

Aziz dizisi, 8 yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV‘de!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP