Final Yapma Tehlikesi Bulunan El Kızı Dizisinde Neler Yaşanacak?

Final Yapma Tehlikesi Bulunan El Kızı Dizisinde Neler Yaşanacak?

Fox TV, yayına soktuğu dizilere bir bir veda ediyor. Bu korku Elkızı dizisini de sardı. En son ekranlara veda eden 'Elbet Bir Gün' dizisi ile final yapan dizi sayısı böylelikle 5'e ulaşmış oldu. Şimdi ise gözler Elkızı dizisine çevrildi. Çok kötü reytingler getiren dizinin, Fox TV'nin elinde yedek almaması sebebiyle bir müddet daha devam edebileceği söyleniyor. 

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:01
Final Yapma Tehlikesi Bulunan El Kızı Dizisinde Neler Yaşanacak?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başrollerinde Sevda Erginci ile İsmail Ege Şaşmaz’ın oynadıkları Elkızı dizisi kötü reytingler getirdiği için final yatma tehlikesi ile karşı karşıya. Cumartesi akşamları Kardeşlerim ile Gönül Dağı gibi iki güçlü rakiplerle yarışan dizinin ne yazık ki çok fazla şansı bulunmuyor.

Dram içerikli kurgusuna rağmen bir türlü istediği reytingleri elde edemeyen dizi, 8. bölüme kadar geldi. Dizinin daha önceden ortalama rakamlara yakın bir reyting getirmesinin son bölümde düşüşe geçtiği dikkat çekti. şimdiye kadar Fox TV, kötü giden dizilere en çok 6 bölüme kadar şans tanıdı. Fox TV‘nin, Elkızı’nı halen ayakta tutabilmek amacıyla gayret sarf ettiği anlaşılıyor. Fox TV’nin sergilemiş olduğu ilginç stratejisi ise sezonun başından itibaren herkesin dikkatinden kaçmamıştı. Fox TV, sezonun başında o kadar çok dizi ile anlaşmıştı ki hemen hepsini yayınlaya bileceği gün artık kalmamıştı. Bu nedenle dizileri bir bir ekrana getirmeye başladı. Dizileri arka arkaya ekrana geldi fakat reytingleri düşük giden dizilere pek fazla şans tanımadı. 6. bölüme kadar gelindiğinde ise final kararı vererek dizileri yayın hayatımdan kaldırdı.

 İzleyicilerinin, yayından kaldırılmasını istemediği Elkızı dizisi, yarın akşam 8. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Bakalım yarın akşam ekranlara gelecek yeni bölümde elde edilecek reytingler, Fox TV’nin bu diziye biraz daha merhamet edip ekranlarda tutmak amacıyla kalbini yumuşatacak mı? Yoksa kötü giden reyting yolculuğu normalin de altında devam mı edecek? Bütün bu soruların cevaplarını öğrenmek için yarın akşam saat 20’de Fox TV ekranlarının başında almayı unutmayın!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP