Üç Kuruş 13. Bölüm izle

Üç Kuruş 13. Bölüm izle

Üç Kuruş 13. bölüm ile Show TV ekranlarında. Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Üç Kuruş son bölümü ile tek parça halinde Puhutv platformunda. Peki, Üç Kuruş yeni bölümünde neler yaşandı?

ABONE OL
7 Şubat 2022 23:36
Üç Kuruş 13. Bölüm izle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üç Kuruş 13. bölüm ile 7 Şubat Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç’un oynadığı Üç Kuruş dizisi her bölümünde sahnelenen etkileyici anlar ile izleyenler tam not almaktadır.

Üç Kuruş 13. Bölüm Özeti

Kartal sonunda mahallede yaşanan geçim sıkıntısına deva olabilmek adına farklı alternatifler denemek istemektedir. Ve bunu bildiğinden dolayı Azade’nin kendisine vermiş olduğu tehlikeli görevi hiç düşünmeden kabul eder.

Üç Kuruş 13. Bölüm full izle

Efe’nin karşısına çıkacağını bile bile harekete geçen Kartal, ölümle burun buruna gelmiş ve işler içinden çıkılmaz bir hale düşmüştür. Oktay’da ailesini korumak adına Efe’den Neriman’ın Ferhan ile neden görüştüğünü öğrenmesini ister.

Leyla’nın da Ferhan’la görüştüğü haberini alan Efe, Leyla ile bir kez daha yüzleşir. Bahar ise Leyla’nın yardımı sayesinde Kartal’a bir sürpriz hazırlarken aralarındaki soğukluğu eritmekte kararlıdır. Kartal’ın yeni görevinde karşı karşıya kalacağı Baybars’ın has adamlarından Korkmaz’ın oyuna dahil oluşu da hiç beklenmedik sonuçları beraberinde getirir.

Üç Kuruş 13. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP