0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üç Kuruş son bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç’un oynadığı Üç Kuruş 14. yeni bölüm fragmanı dizinin bitiminden itibaren yakından takip edilecektir.

Üç Kuruş Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kartal sonunda mahallede yaşanan geçim sıkıntısına deva olabilmek adına farklı alternatifler denemek istemektedir. Ve bunu bildiğinden dolayı Azade’nin kendisine vermiş olduğu tehlikeli görevi hiç düşünmeden kabul eder.

Üç Kuruş 14. bölüm fragmanı izle

Efe’nin karşısına çıkacağını bile bile harekete geçen Kartal, ölümle burun buruna gelmiş ve işler içinden çıkılmaz bir hale düşmüştür. Oktay’da ailesini korumak adına Efe’den Neriman’ın Ferhan ile neden görüştüğünü öğrenmesini ister.

Leyla’nın da Ferhan’la görüştüğü haberini alan Efe, Leyla ile bir kez daha yüzleşir. Bahar ise Leyla’nın yardımı sayesinde Kartal’a bir sürpriz hazırlarken aralarındaki soğukluğu eritmekte kararlıdır. Kartal’ın yeni görevinde karşı karşıya kalacağı Baybars’ın has adamlarından Korkmaz’ın oyuna dahil oluşu da hiç beklenmedik sonuçları beraberinde getirir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP