DOLAR

18,6443

0.02%
EURO

19,4227

-0.04%
ALTIN(gr)

1.051,02

-0,01%
BİST 100

%
İŞKUR Evde Ek İş İmkanı Kazandırıyor! Hemen Başvurun Ayda 6 Bin Lira Kazanın
  • Finans 365
  • Gündem
  • İŞKUR Evde Ek İş İmkanı Kazandırıyor! Hemen Başvurun Ayda 6 Bin Lira Kazanın

İŞKUR Evde Ek İş İmkanı Kazandırıyor! Hemen Başvurun Ayda 6 Bin Lira Kazanın

İŞKUR evde ek iş imkanı ile ekonomik anlamda zorluk çeken aileler belirli bir süre çalışarak ayda 6 bin lira kazanç kapısı sağlayabilecek. Sizde bu fırsattan yararlanmak isterseniz İŞKUR evde ek iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz.

ABONE OL
11 Şubat 2022 21:13
İŞKUR Evde Ek İş İmkanı Kazandırıyor! Hemen Başvurun Ayda 6 Bin Lira Kazanın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR evde ek iş ilanları bir kez daha gündeme geldi. Sadece ev hanımları değil bunun yanında öğrenciler ve erkeklerinde ilgi gösterdiği evde ek iş ilanları özellikle ekonomik zorluk içerisinde olan aileler için büyük anlam ifade etmektedir.

Evde ek iş imkanı ile sadece belirli bir süre zarfında çalışarak ayda 6 bin liraya kadar kazanç elde edebilir ev aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu konuda ev hanımları biraz daha ön planda olsa da bunlarında yanında öğrenciler ve erkekler içinde yerine getirmeleri gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

İŞKUR evde ek iş imkanından yararlanmak için başvurular sonuçlandığı andan itibaren elde edebileceğiniz aylık kazanç 2 bin 500 ila 6 bin lira arasında değişim gösterecektir.

İŞKUR Evde Ek İş İmkanı Başvuru

İŞKUR evde ek iş imkanına başvuracak olan erkeklerin askerliklerini yapmış olmaları, 18 yaşını doldurmuş olmaları, 50 yaşından gün almamış olmaları, anayasal düzene karşı bir işlememeleri, daha önceden kamu çalışanı iseler yüz kızartıcı bir eylemde bulunmamaları, kamu haklarından mahrum olmamaları ve emekli maaşı almamaları gerekmektedir.

Evde ek iş imkanından yararlanmak için İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuruda bulunulabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP