DOLAR

17,9628

0.01%
EURO

18,2855

0.14%
ALTIN(gr)

1.025,53

-0,20%
BİST 100

%
Otto Holding’den Yeni İş İlişkisi Bildirimi

Otto Holding’den Yeni İş İlişkisi Bildirimi

ABONE OL
22 Mart 2022 11:32
Otto Holding’den Yeni İş İlişkisi Bildirimi
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Taç Tarım şirketini tüm borçları ile devralıp, borçlarını yapılandıran ve ödeyen yeni yönetim şirketi kısa süre önce Holding’e dönüştürdü. Açıklanan son bilanço ile uzun süredir zarar açıklayan Taç Tarım şirketinin Otto Holding’e dönüşümü sonrası kar açıklaması dikkatleri üzerine çekti. Şirketin yönetim kadrosuna bakıldığında ise daha önce yaptıkları işler ile adından bahsettiren başarılı iş insanlarının yönetimde olduğu görülüyor. Bkz: https://ottoholding.com.tr/yonetim-kadrosu/

Yatırımcılar holdinge dönüşüm sonrası şirketin yeni faaliyet alanlarının ne olacağı ve faaliyetlerin ne zaman başlayacağı yönde merak içerisinde idi. Şirket düzenli olarak KAP’a yaptığı bildirimler ile yatırımcılarını aydınlatmaya devam ediyor. Daha önce kurulan iştirakler hakkında bilgilendirme de bulunan şirket bu günde yeni iş ilişki bildiriminde bulundu.

OTTO HOLDİNG

OTTO HOLDİNG

Otto Holding İştirakleri

OTTO Entertainment Yatırım A.Ş.

OTTO Tarım ve Hayvancılık Yatırım A.Ş.

OTTO Girişim ve Teknoloji Yatırım A.Ş.

OTTO Turizm ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Kurulan iştiraklere bakıldığında şirketin karlılığı yüksek, agresif büyüme potansiyeli yüksek sektörlere yatırım yaptığı dikkatlerden kaçmıyor.

OTTO HOLDİNG ŞİRKET MERKEZİ

OTTO HOLDİNG ŞİRKET MERKEZİ

ŞİRKETTEN KAP’A YAPILAN YENİ İŞ İLİŞKİSİ BİLDİRİMİNDE ŞU İFADELERE YER VERİLDİ

“İştiraklerimizden OTTO Entertainment Yapım Yatırım A.Ş. , ‘DİLEMMA ‘ filminin satın alınıp pazarlanması amacıyla VOG REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ ile görüşmelere başlamıştır.

İştiraklerimizden  OTTO GİRİŞİM ve TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş., semt pazarlarından adresinize meyve ve sebze siparişi verilmesini sağlayan uygulama Pazardan App’in sahibi PAZARDAN ELEKTRONİK TİCARET ve BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ile ortaklık görüşmelerine başlamıştır.

Her iki işlemle ilgili gelişimlere olduğunda yeni bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

OTTO HOLDİNG ÇİFTLİK

OTTO HOLDİNG ÇİFTLİK

Şirket ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz finans365.com üzerinden takip edebilirsiniz. Hisse fiyatlarını anlık canlı olarak BURADAN (OTTO HOLDİNG) takip edebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP