Hızlı Yükseliş Yaşayan Bitcoin Bir Anda Fena Düşecek

Hızlı Yükseliş Yaşayan Bitcoin Bir Anda Fena Düşecek

Son günlerde gündemden düşmeyen kripto para birimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan yatırım şirketi olan Julian Hosp, Bitcoin'in 60 bin dolarları gördüğü gibi 5 bin dolara kadar düşüş yaşayacağını açıkladı.

26 Aralık 2017 - 16:49 - Güncelleme: 26 Aralık 2017 - 16:57

Kripto paralar üzerine kitap çıkaran ve yatırım şirketi bulunan Julian Hosp, Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Son dönemlerde en çok gündemde olan kripto para birimi Bitcoin, gündemde kalmaya devam ediyor. Kripto paralar üzerine kitap çıkaran Julian Hosp, Bitcoin ile ilgili yapmış oluğu açıklamasında, Bircoin fiyatının 60 bin doları görüp sonra çakılacağını kaydetti.

Hızlı Yükselişi Devam Ediyor

Yatırımcıların son dönemde en çok dikkatini çeken kripto para birimi Bitcoin ile ilgili, her geçen gün yeni açıklamalar geliyor. Bu sefer yatırım şirketi olan ve kripto paralar üzerine kitap çıkaran Julian Hosp, Bitcoin'e ilişkin açıklamada bulundu. Kripto para girişimcisi Julian Hosp, katıldığı televizyon programında, Bitcoin fiyatlarındaki hızlı yükselişin henüz bitmediğini belirterek, bu işin içinde bir sıkıntının olduğunu ifade etti.


5 Bin Dolara Düşecek

Hızlı yükselişine devam eden Bitcoin ile ilgili açıklamada bulunan Julian Hosp, Bitcoin'in 60 bin dolar sınırına geleceğini düşündüğünü ifade ederek, bu yükselişin yanı sıra Bitcoin'in 5 bin dolara kadar düşeceğini de belirtti.


Kripto paralar üzerine kitap çıkaran Hosp, Bitcoin fiyatlarının şu an olmasa da bazı dönemlerde kesinlikle ani düşüşler yaşayacağını belirtti. Hops, uzun vadede grafiğin yukarı olacağını, arada biraz düşeceğini de aktardı. 

Coinlerin Konsolide Olma İhtimali Yüksek

Hosp, açıklamalarında başka bir iddiada daha bulunarak, Bitcoin'in kendisinin değil fakat, üzerindeki ilginin 20 yıl önceki dotcom balonuna benzediğini kaydetti. Ayrıca Hosp, gelecekte bütün coinlerin konsolide olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu vurguladı.

Finans365.com


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte