İş Bankası NakitNet Nedir?

İş Bankası NakitNet Nedir?

Türkiye İş Bankası A.Ş., zaman veya nakit yetersizliği nedeniyle karşılayamadığınız ihtiyaçlarınız için tam da size göre bir ürün geliştirdi: NakitNet.

25 Aralık 2017 - 10:39 - Güncelleme: 03 Ocak 2018 - 17:59

İhtiyaçlar her geçen gün artıyor ve bunlara yetişmek çoğu zaman zor oluyor. Zaman ve nakit yetersizliği ihtiyaçlarınızı karşılamada en büyük engel olarak görünüyor.

İş Bankası’nın çok kolay ve hızlı bir şekilde, üstelik alışveriş yaptığınız mağazan ayrılmaksızın istediğiniz ürünü alabilmesinizi sağlayan  NakitNet Uygulaması ile elektronik eşya, beyaz eşya, cep telefonu, mobilya ve buna benzer pek çok kategorideki alımlarınızı kolaylıkla finanse edebilirsiniz. Artık yeni bir bilgisayarı, istediğiniz model cep telefonunu, son teknoloji ürünü bir televizyonu ya da bir süredir istediğiniz koltuk takımlarını rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik zaman kaybetmeden ve uygun ödeme koşullarıyla.


NakitNet Uygulamasını Nasıl Kullanabilirsiniz?

Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin anlaşmalı olduğu mağazalardan, nakdiniz olmasa bile alışveriş yapmanızı sağlayan NakitNet uygulamasından sadece bireysel nitelikli müşteriler faydalanabilmektedir. Siz de bu nitelikteki bir müşteriyseniz İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu tüm mağazalardan yanlızca adınıza kayıtlı olan bir cep telefonu numarası ve bankalarca geçerli bir kimlikle mağazada alışverişinizi yaparken nakit kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Böylelikle bankaya gidip sıra beklemeden yanlızca 4-5 dakika içinde hızlı, pratik ve kolay bir biçimde almayı düşündüğünüz ürüne / ürünlere sahip olabilirsiniz. NakitNet’in sizler için sunduğu bu kolaylıktan faydalanabilmeniz için atmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikle alacağınız ürüne / ürünlere karar vermiş olmalısınız.

 • Kararınızı verdikten sonra kredi talebinizi İş Bankası’na iletmek üzere 4402 numaralı telefona “NAKİTNET” bir boşluk “TC Kimlik Numaranızı” yazarak SMS ile göndermelisiniz. Örnek: NAKITNET 1111111111.

 • Yapmış olduğunuz bu başvuruya 1 saat içinde İş Bankası anlaşmalı mağazalarından alışveriş yapabileceğinize dair cevap gelecektir.   


 • Anlaşmalı mağazalardan birine giderek bu 1 saatlik süre zarfında mağaza görevlisi aracılığıyla NakitNet kredisine başvurabilirsiniz.

 • Bu başvurusu sırasında geçerli bir kimlik belgesi göstermeniz ve sahip olduğunuz herhangi bir kredi kartıyla POS üzerinden 1 kuruş tutarında bir işlem yapmanız gereklidir.

 • NakitNet krediniz onaylandığında gereken evrakları imzalamanızı takiben, ürün alımı için kullanmış olduğunuz kredinin tutarı İş Bankası tarafından doğrudan mağaza hesabına gönderilir.

 • Böylelikle hiç zaman kaybetmeksizin, alışverişinizi yaparken kredinizi de kullanarak alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

İş Bankası NakitNet’in Özellikleri

İş Bankası’nın büyük kolaylık sağlayan, beyaz eşya, elektronik eşya veya cep telefonu gibi yüksek tutarlı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve başvurunuzu şubeye gitmeden mağazada yapabileceğiniz NakitNet uygulamasının özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • NakitNet’te kredi tahsis ücreti yoktur.

 • 5.000.- TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

 • Kredinizi 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

 • Gelir Belgesi getirmenize gerek bulunmamaktadır.

 • Kredi taksitlerinizi İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden yatırabilirsiniz.


YORUMLAR

 • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte