İş Bankası Şirket Kredi Kartı Kampanyaları

İş Bankası Şirket Kredi Kartı Kampanyaları

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu “Şirket Kredi Kartı” ile kişiler şirket harcamalarını taksitler halinde ödeyebilirler.

21 Aralık 2017 - 13:27

Bankanın şirket kredi kartı, tüzel kişiliğe sahip olanlara sayısız avantajlar sağlamaktadır. Sizlere bu yazımızda İş Bankası Şirket Kredi Kartı özellikleri ve sunduğu hizmetler hakkında bilgiler vereceğiz.


Şirket Kredi Kartı İmkanları

Şirket harcaması dahilinde olan tüm seyahat, ağırlama, konaklama harcamaları için yurtiçi ve dışında İş Bankası Maximum Şirket Kredi Kartı imkanlarından yararlanabilirsiniz.

ülke genelinde iki yüz bini aşkın işyerinde geçerli olan bu kart ile gıda, telekomünikasyon, akaryakıt gibi birçok ihtiyacınızı taksitlendirebilirsiniz.

Borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan kısmını 9 aya kadar taksitlere böldürebilirsiniz. Ayrıca bankaya otomatik ödeme talimatında da bulunabilirsiniz.

Borç bilgilerinizi İş Bankası Ticari İnternet Şubesi üzerinden takip edebilir ve planlı bir biçimde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışındayken gidilen ülkenin para birimiyle alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınız TL olarak hesaplanır ve borcunuzu TL cinsinden de ödeyebilirsiniz. Yurtdışındayken kartınızı çaldırdığınız ya da kaybettiğinizde herhangi bir VISA merkezine başvurarak  nakit avans çekebilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı İle Taksitlendirme

Son ödeme tarihleri, banka tarafından hesap kesiminden on gün sonra olarak belirlenmiştir. Bu tarihin resmi tatil günlerine denk gelmesi halinde son ödeme tarihi, tatilden sonraki ilk iş günüdür. Şirket Kredi Kartı başvurusu için size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Türk bankacılık sektörünün en iyi ticari kredi kartı olarak bilinen Maximum Şirket Kredi Kartının taksitlendirme imkanları ise kısaca şu şekildedir:

Dönem içi işlemlerde gerçekleştirilen alışverişlerin taksitlendirme isteği hesap kesim tarihinden önce banka şubesine iletilmesi gerekmektedir. Dilenirse her bir alışveriş için ayrı taksitlendirme isteğinde bulunabilir.

Her alışveriş için yalnız 1 defa taksitlendirme imkanı vardır. Taksitler erken kapatılmak istenildiğinde tahsil edilen ücretlerin geri ödenmesi mümkün değildir.

Taksitlendirme işlemlerinin hayata geçirilmesi en fazla 2 iş günü sürmektedir. Bu süre harcamaların türüne ve bankanın yoğunluk oranlarına göre değişebilmektedir. Taksitlendirme talebi bankaya ilettikten sonra yapılması gereken herhangi bir şey yoktur.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte