Köfteci Yusuf Kime Ait? Köfteci Yusuf'un Sahibi Bakın Kim Çıktı!

Hızlı bir şekilde Türkiye'nin birçok yerinde şubeleşen Köfteci Yusuf'un Sahibi Kim? Bursa merkezli açılıp lezzetiyle tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan gıda ve restoran sektöründe sağlam adımlarla yoluna devam eden Köfteci Yusuf ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları.

Köfteci Yusuf Kime Ait? Köfteci Yusuf'un Sahibi Bakın Kim Çıktı!

Hızlı bir şekilde Türkiye'nin birçok yerinde şubeleşen Köfteci Yusuf'un Sahibi Kim? Bursa merkezli açılıp lezzetiyle tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan gıda ve restoran sektöründe sağlam adımlarla yoluna devam eden Köfteci Yusuf ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları.

Köfteci Yusuf Kime Ait? Köfteci Yusuf'un Sahibi Bakın Kim Çıktı!
19 Mayıs 2020 - 00:39 - Güncelleme: 19 Mayıs 2020 - 00:39

Bursa İznik'te hizmete başlayıp ünü tüm Türkiye'ye yayılan Köfteci Yusuf markasının sahibi ve firma ile ilgili birçok merak edilen konu vardı. Başarı hikayesini hikayenin kahramanından dinleyin bir de.

Köfteci Yusuf'un Sahibi Kim?

Gıda ve restoran sektöründe dev adımlarla yoluna devam eden Köfteci Yusuf; hız, lezzet ve fiyat avantajları ile farkını ortaya koyuyor. Türkiye’de 16 ilde 46 restoran, bir entegre tesisi bulunan Köfteci Yusuf, Avrupa standartlarında sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük köfte fabrikasında üretim yapmakta.


Lezzetin tadını bilmeyen yok ancak herkesin aklında aynı soru yer alıyor; “Kimdir bu Köfteci Yusuf?” Sizler için Yenişehir’de bulunan Köfteci Yusuf Entegre tesislerine girdik. Çok özel görüntüler ve Köfteci Yusuf İşletme Sahibi Yusuf Akkaş ile bir röportaj hazırladık. 2019 yılında 62 milyon kişi ağırlayan Köfteci Yusuf, 6 bin kişilik dev ekibi ile hizmette sınır tanımıyor. Köfteci Yusuf, DönerY, Burgerage, Ciğerce ve Kamenta gibi kendi oluşturduğu markalarla büyümeye devam ediyor. Kadın kasaplardan oluşan ekipleri ve 35 bin metrekare üzerine kurulmuş modern tesisleri ile dikkatleri üzerine çeken Köfteci Yusuf,2020 yılında yurt dışına açılmayı amaçlıyor.

KÖFTENİN LEZZET SIRRI KADIN ELİ

Kadın istihdamına önem veren Köfteci Yusuf işletme sahibi Yusuf Akkaş, köftelerin lezzetinin sırrının, çalışan kadın işçileri olduğunu ifade etti. Kadınların kasaplık yaptığı nadir üretim tesislerinden olduklarını belirten Yusuf Akkaş, “Kadın istihdamına önem veriyoruz. Kadınların kasaplık yapmasının bizlere çok büyük avantajları var. Mevcutta erkek kasap zor bulunuyor. Modern bir tesisimiz olduğu için güç gerektirmeden et taşıma işlemleri yapılabildiği için kadınlar zorlanmadan çalışabiliyor. Kadın eli değen her şey daha iyi ve temiz oluyor. Köftemiz lezzetinin kaynağını kadınların elinden alıyor.” dedi.

“62 MİLYON KİŞİ AĞIRLADIK”

30 tane lezzet durakları olduğuna değinen Akkaş, “Geçen yıl 62 milyon misafir ağırladık. Bu yılda 10 şube daha açmayı düşüyoruz. Açılacak şubelerimizin çoğu İstanbul’da olacak. İzmir’de ise bir kaç tane şube projemiz var.”

HIZLI SERVİS, UYGUN FİYAT

Köfteci Yusuf denilince akla 3 temel unsur geldiğini dile getiren Akkaş, “Bu unsurlar lezzeti,hizmetin çok hızlı gelmesi ve uygun fiyatı olarak öne çıkıyor. Evet, beklenenin üzerinde bir hizmet ve hızlı servis sunuyoruz. Hızlı servisimiz ilk etapta müşteriyi düşündürüyor fakat köfteyi yedikleri zaman ‘işte bu’ diyebiliyorlar. Biz insanların parasının hakkını fazlasıyla vermeye çalışıyoruz. Müşteri Kasaya geldiğinde hesabı öderken beklediklerinin çok altında bir hesapla karışılmasıyla bizlere kefil oluyorlar. Biz bu hassasiyetlere çok dikkat ediyoruz. Her şeyin en kalitelisini kullanıyoruz. Bizim cebimizden gitsin yeter ki müşterimiz memnun kalsın.” dedi.

GÜNDE 60 TONLUK ÜRETİM

ünlük 150 tane dana, 1000 tane kuzu işlediklerini söyleyen Akkaş, üretim kapasitesine dair şu bilgileri paylaştı: “Şuanda 50-60 ton ürünü şubelerimize günlük sevkiyat yapıyoruz. Bana tazelik denildiğinde günlükten bile daha taze olduğumuzun cevabını veriyorum. Soğuk zincire çok dikkat ediyoruz. Büyük nakliye şirketleri ile anlaşmalarımız var. Karlılık konusuna gelirsek çoğu şirket daraldığında zam yapıyor. Bizler ise zam yaparak değil, nasıl tasarruflu davranabiliriz diye düşünüyoruz. Karlılığı tesislerimizde üretmek istiyoruz.”

YILDIZLI AŞÇILARDAN TAM NOT

Birçok önemli otelde aşçılık yapan 30 kişilik Bursa Aşçılar Derneği üyesi usta aşçıları Yenişehir’deki tesiste ağırlayarak görüşlerini alan Akbaş, gelen misafirleri daha iyi ağırlayabilmek için bu görüşmenin önemli olduğunu söyledi. Ürün geliştirme ve hizmet konusunda büyük ustalardan fikir alan Akkaş, “Daha iyi hizmet için her gün daha çok çalışarak yola devam ediyoruz. Her şeyi müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için yapıyoruz.”dedi.

BU LEZZETİ DÜNYA TANIYACAK

Osmanlı’dan günümüze ulaşan Türk köftesinin özel tadını tüm dünyaya tanıtmak istediğini aktaran Akkaş, hedeflerine ve çalışma politikasına dair şunları söyledi: “Nasip olursa 2018 yılında çok büyük pazarlarda boy göstereceğiz. Türkiye’de 22 yıldır bu işi yapıyoruz. Burada yakaladığımız başarıya yurt dışında da birkaç yıl içinde ulaşabileceğimize inanıyoruz. Lezzeti kanıtlanmış bir köftemiz var. 6 bin kişilik özverili çalışan bir ekibe sahibiz. ‘Hayır’ kelimesini kullanmamaya çabalıyoruz. Her şeyi bol vermeye çalışıyoruz. Direkt misafirlerimizden, müşterilerimizden önerilerini ve şikâyetlerini dikkate alıp kendimizi hemen düzeltiyoruz. Çok hızlı kararlar alabiliyoruz. Genç bir yapıya sahibiz ve bu işletmenin ileride lokomotif bir gıda firması olacağına inanıyoruz. Müşterilerimizin bizleri önerisi sayesinde gün geçtikçe daha çok tanınıyoruz. En iyi reklam ağızdan ve tavsiyelerle yapılandır. Misafirlerimizin bize kefil olması bizleri oldukça memnun ediyor.”

EN İYİ YOL LOKANTISI

Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği en iyi 10 yol lokantası programında Köfteci Yusuf eşsiz lezzetleri ile rakiplerini geride bırakarak 1.’lik koltuğuna oturdu. Güler yüzü, samimiyeti ve müşteri önceliğiyle rakiplerini arkada bırakmayı başaran Köfteci Yusuf, Hürriyet Gazetesi’nin bu ödülü ile doğru yolda olduğunu bir kez daha kanıtladı.EŞSİZ LEZZETİN ARDINDAKİ KÖFTECİ YUSUF KİMDİR?

Bursa’nın Kızılhisar Köyü’nde gözlerini dünyaya açan Köfteci Yusuf işletme sahibi Yusuf Akkaş, hayatı Yenişehir sokaklarında öğrendi. Kızılhisar Köyü’nde köy kıraathanesinde ticaret hayatına başladı. Çalışma hayatını ve emek vermeyi burada öğrenen Yusuf Akkaş, artık kendi işini yapmak istiyordu. İlk dükkanını 1996 yılında kendi imkanlarıyla İznik’te açtı. Bu dükkan sadece 4 masalı bir köfteci dükkanıydı. Kısa bir zaman içinde köftenin lezzeti ile dükkan dolup taşmaya başlamıştı. Akkaş, takvimler 1998 yılını gösterdiğinde 600 kişi kapasiteli Köfteci Yusuf’un temellerini İznik’te atmaya başladı. Köftesinin namı öyle yayılmıştı ki müşteriler bu dükkana da sığmaz olmuştu. Artan talebe cevap vermek için çok kısa süre sonra ikinci şubesini Orhangazi’de, üçüncü şubesini de Yalova yolunda açtı. Artık köftenin tadı il dışına yayılmaya başlamıştı. Akkaş, artık daha çok büyümeli ve daha çok çalışmalıydı. Öyle de yaptı. Bugün 46 şubenin sahibi olan Akkaş, misafirlerini memnun ederek büyümeye ve gelişmeye her geçen gün devam ediyor.

YORUMLAR

 • 75 Yorum
 • Mehmet kivanc
  1 yıl önce
  Korkutdunuz halki domuz etiyle saglik bakanligi acikladi
 • F gurbuz
  1 yıl önce
  Ne varsa satttigi alırdık ama o domuz yağı meselesi buz gibi soğudum
 • Mustafa
  1 yıl önce
  Tarım ve Hayvancılik bakanlığı tarafından yapılan kontrolde domuz eti çiktı. Şimdi reklam yapıyor
 • harun turkoglu
  1 yıl önce
  Domuz eti çıktı, bakanlık açıkladı. Firma özür diledi.
 • Sabittin gök
  1 yıl önce
  At etini bunlar satmadımı
 • Fatih bayamlıoğlu
  1 yıl önce
  Her kimsen kimsin kardeşim bu kadar insanı istihdam ediyorsun Allah işini gücünü rast getirsin ayrıca ürünlerin ucuz ve kaliteli
 • H tore
  1 yıl önce
  Neden domuz eti cikti bunu ogrenebilirmiyiz
 • N. Nur Eğinli
  1 yıl önce
  İstanbul da, 2019 yılında, Avrupa Yakasında bir AVM deki şubesinde Köfteci Yusuf da yemek yedik. köftesine, piyazına,yoğurdunun kalitedine , hızlı servisine bayıldık. Hesap ise, bu kalitedeki ürünlere göre çok hesaplıydı. Ankara da, Alacaatlı yolunfa da bir şube açınca çok mutlu olduk. Gidip o güzel köftelerini yerinde yiyoruz, ayrılırken de mutlaka, et, köfte, sucuk ve yoğurt alıp evimize geliyoruz. Yusuf beye ve ekibine, kalite ve hizmetten ödün vermedikleri için çok çok teşekkür ederim.
 • Tır şoförü
  1 yıl önce
  Ben İzmir menemen novada yedim hiçde plastik gibi değil çakıl taşları gibi değil servis süper salatası süper safi et aldığı para helal olsun kedi eremediği ciyere mındar dermiş bakın işinize
 • Sss
  1 yıl önce
  Ya bırakın bu oyunları arkasında kimin olduğunu herkes biliyor birde koftesinde farklı katkılar çıktığı için halktan özür dilediler rezil ürünleri vvar
 • Sabri
  1 yıl önce
  Abicim adamlar gerçekten güzel,.lezzetli yapıyorlar, ayrıca fiyat çok uygun, fiyat lezzet ve hizmet orantısı 10uzerinden 10
 • Sinem Taşçı
  1 yıl önce
  Herkeze tavsiye ediyorum çok lezzetli harika iznikteki Şubesine yolunuz düşerse gidin derim
 • Arap
  1 yıl önce
  Ben bursadaki yerine gittim servis kötü köftesi plastik gibi bir gün izmite iş için gittim arkadaş dediki gel köfteci Yusufa gidelim gittiğime pişman oldum aynı köfte piyaz bildiğin çakıl taşı damak tadı yok rezalet
 • ugryrdsc
  1 yıl önce
  bence başka bir kişi göstererek asıl sahibini gizliyorlar kesin tehdit altında büyük baronlar tarafından
 • Kumru Sevgi Cabukel
  1 yıl önce
  Inanmayanlar olabilir Kofteci Yusuf eşimin arkadaşıdır aynı zaman da Zaten kendisi patron mu garson mu? Olgusundan ayırt etmek zor biz hep patronları patron gibi biliriz ya helal olsun kardeşim kendini kılık kıyafetinle paran la değil yaptığın hizmet ve lezzetle tanıttın ben Yuksel ağbi min eşi sevgi çabukel......
 • Ops5444
  1 yıl önce
  Köfteler çok pahalısı geçen sene 60 TL olan köftenin kilosu şimdi 95 TL yuh
 • Erdem ÜNLÜ
  1 yıl önce
  Köfteyi sevmem. Benim favorim tavuk eti. Ama Yusuftan yediğim lezzeti [Ki gezenti biriyim] başka bir yerde bulamadım.
 • Erkan ayçiçek
  1 yıl önce
  Senden allah razı olsun kardeşim
 • Kamuran
  1 yıl önce
  Domuz eti veya domuz yağı kullanan bir tesis olarak tespit edildi ve buna aferin deyip yoluna devam et diye çok güzel bir yaptırım uyguladılar hala utanmadan kimdir diye reklam amaçlı gündeme getiriyorsunuz
 • Metin çalik
  1 yıl önce
  Kofte yicekseniz bursa cumalikiz koyunde yeyin herşey dogal ve organik çam agaçlarin altinda gozunuzun onde kesim ne yedini biliyorsun ben tanima yusufu oraya ginde gorun kofte nasilmiş
 • F ç
  1 yıl önce
  Ulan ahlaksız insanlar sizi evinizde 2 insaa bakamazsınız burda laf kalabalığı yaparsınız adam 10000 çalışanı var ekmek veriyo millete kendinizle uğraşın boş konuşmayın eğer şüpesi olan varsa tahlil yaptıra bilir
 • Baha Durmaz
  1 yıl önce
  Burdaki yorumların çoğu ya yalan, ya abartılı. Meyve veren ağaç taşlanır misali. Domuz haberleri tümüyle uydurma. Araştırın.
 • Filli kapı
  1 yıl önce
  Köfteci Yusuf’un sahibi Yusuf adında biri çıktı he. Bakın kim çıktıymış. Hassektörün ordan
 • O akkaş
  1 yıl önce
  Kim miş köfteci Yusuf beni Bi tanıştır
 • Hüseyin Erden
  1 yıl önce
  Antalya Kipa magzasindan kıyma alayım dedim basmışlar yağı bıraktım bozdular iyice bidaha gitmem
 • Serdar kanbur
  1 yıl önce
  Köftenin içine koy kıvam arttırıcıyı, koy soyalı kıymayı... Mis... Ondan sonra köfte diye sat...
 • Ünal
  1 yıl önce
  Eskisehirde köfteci yusufa te at ve eşek eti çıktı haberi çıkmadan 2 gün önce biftek yemiştim bifteği bıçak kesmiyordu garsonu cagirdim bu ne eti bıçak kesmiyor dediğimde garson bıçağı değiştireyim diye cevap verdi bende yemeyecegimi söyledim ve parasını da ödedim çıkıp gittim 2 gün sonra at ve eşek eti haberleri çıkınca kendi kendine demekki eşek etiymis diye akimdan gecirdim kesinlikle oyle bir hsahtekarlik vardi arkadaslar artik guvenmiyorum lutfen bunu dikkate alin gitmeyin .
 • Ahmet
  1 yıl önce
  Ben beğenmedim köftenin tadı yok sucuk baharatı çok kuzu beyti kayış gibiydi hiç yiyemedim salça ve salatayla karnımı doyurdum
 • ahmet kılıç
  1 yıl önce
  Kesinlikle fiyatına göre harika köfte yapıyorlar çok daha lüks restorantlara gittim ama böyle köfte yemedim döneride aynı keza eleştirenlere anlam veremedim
 • Ayşe
  1 yıl önce
  Köfteleri lastik gibi doğal değil tavuklar tam pişmeden tüyleri üstünde geliyor.salata diye getirdikleri rezil gibi nimete yazık.Servis kötü özen yok bence çok lezzetsiz.
 • Haydar sarı
  1 yıl önce
  Bu firmada pis hayvan eti tespiti pozitif çıkmıştır arkadaşlar bu firmala nedense aza tamah etmiyorlar 3 kuruş daha fazla kazanalım diye binbir türlü hile hurda ama bizim için patron kim firma kim onenemli deyil insan olup olmadığı önemli ,,,,,,
 • Tayfur
  1 yıl önce
  Gelin birde kütahya'daki şubesinde yiyin 1 saatte servis gelmez gittiğime pişman oldum ve Bir daha aslada gitmem hizmet yok
 • Gry
  1 yıl önce
  Bu adam millete domuz eti yediren adam değilmi yaa
 • Abdullah Çetin
  1 yıl önce
  Gercekten hem cok lezzetli hende ekonomik Allah yolunu acik etsin kardesim.
 • K. İ.
  1 yıl önce
  Orijinal köftesini yemedim, eminim ki iyidir. Ancak şu andaki köfte bildiğin plastik...
 • Safiye
  1 yıl önce
  Sadece ISIM HAKKI oldugunu artik bu sahsin oranin sahibi olmadigini dusunuyoruz.Sonra hangi ciftlikten bu kadar et cikabilecegi de dusundurucu ,ET LEZZETI yok..
 • Ali toz
  1 yıl önce
  İlk açıldığı yıllarda para kazanma hırsı ve rüştünü ispat etme kaygısı olduğu için işletmelerde kalite ve temizlik ön plandaydı,ama aradan süre geçip para kazanmaya başladıktan sonra oda diğer bazı firmalar gibi müşteri memnuniyeti son sıraya almaya başladı,ankarada yaşıyorum ve kayseriye çok gidiyorum,giderken yol üzerinde eskiden çok uğrardık,ama içerdeki elemanların mahşerin atlıları gibi koşturmaları ve söylenenleri anlamamaları insanı sinir ediyor,her yemekten sonra çay alır mısınız diye sorupta çay getirmemeleride ayrı bir muamma,kısacası yusuf bey olmuş artık,keşke kurumsal olaydıda,köprüden geçtikten sonra böyle olmayaydı.
 • Engin
  1 yıl önce
  Bencede iqrenc maltepe subesine qitik ailece kofteler qeldi pismemis qeri qonderdik qeldi tekrar bu sefer yanmis koz olmus yani sizmisiniz pismemisi beqenmiyen alin size komur demek istediler bin pismam 0ldum qitiqime
 • Kemal Coşkun
  1 yıl önce
  Ben uzun süredir gitmiyorum İzmir Balçova tesislerinde serviz kötü birde soya fasulyesi kullanıyor söylentisi var.
 • Birgül Özdemir
  1 yıl önce
  Herşey ilk zamanlarda güzeldi sonradan gelen giden çok oldu diye yedirelim at eşek etini bizde yolumuzu bulalım oldu tek açıklaması özür dilerim bu kadar basitti yani şöyle pis insanlara kazanç sağlamayalım
 • A. AK
  1 yıl önce
  Domuz eti diye haberler çıktı bunu yalanlaması gerekiyor.
 • Süleyman
  1 yıl önce
  Bize domuz eti yedirdi bu adi ansan gitmeyinde yemeyinde bence
 • Fulya AKIN YILMAZ
  1 yıl önce
  Birebir gözlerimle gördüm ve kameraya aldım. Artık ekmekleri ısıtıp yeniden veriyorlar İzmit restoran da
 • Orhan kalfa
  1 yıl önce
  Bursa kestel şubesi gayet iyi tavsiye ederim güler yüzlü garsonlar çayda sınır yok ne istiyorsak istediğimiz şekilde geliyor mesela ( az pişmiş yada iyi pişmiş ) fiyatlarda abartılı değil haftada bir muhakkak gidiyorum
 • Rahim kaya
  1 yıl önce
  Iyi geceler şimdi demem köfteci yusuf domuz yağı kullanmakta imiş ve halktan özür diledi ve hala yemeye devam ediyorsanız diyecek birşey yok bu nasıl anlayış
 • Dursun
  1 yıl önce
  Birdaha gitmeme kararı aldım niçin derseniz güven meselesi domuz katkısı oldugunu ögrendik çok üzüldük ve bu millete yapılmaması gereken bir olay tekrar üzgünüm DEMEKİ kimseye güven kalmadı malesef herşey para
 • İbrahim onur
  1 yıl önce
  Tarihin birinde İznikte İstanbula köfte siparişi verdim.Bir otobüs firması ile bana köfte gönderdiler köftesi gerçekten nefisti. Sonradan gün geçtikte kalitesizleşti ve şu an iğrenç bir hal aldı.Ayrıca unutulmasın köftesinde domuz eti çiktı. Bunu tarım bakanı söyledi.
 • Muhammet Kudu
  1 yıl önce
  Bazı haber siteleri domuz ve at eti başlığı altında algı operasyonu yapıp zeytin yağın da ki tahşis haberini çarpıttılar. Özür zeytin yağı için dilendi. Ortadoğu gibi sözde milliyetçi bir site nedense böyle bir habere imza attı. Hukuki süreci devam ediyor.
 • Gülsen özuykur
  1 yıl önce
  Personel eksikliği var 50 dk sipariş 3 kez istemeyle anca geldi çok fazla ac değildik bekledik bi daha gitmeyiz.
 • Mustafa
  1 yıl önce
  Çok temiz ve yenir
 • Fuat
  1 yıl önce
  Yok abi musteri ayrimi var kalabalik gittik 200 lira hesap odedik hizmet kalite lezzet guzeldi.Ayni yere daha sonra tek gittim 20 lira odedim kofteler soguk elemanlar soguk neden geldi bu simdi modunda kalksada gitse yemegi bitti verin cayi gitsin modundaydi.
 • Aytl
  1 yıl önce
  Kalabalık gidip 200 tl ödediniz..çokmu yani..çalışanların el pençe duracağı bir rakam değilki bu
 • Köf
  1 yıl önce
  Aynen katılıyorum
 • Huseyin Yildiz
  1 yıl önce
  Her anlamda guzel.Temiz,hesapli,kaliteli.
 • Ahsen Erkut
  1 yıl önce
  İlk açıldığında köfte lezzeti ve kalite iyi idi ama artık eski kalitede değil bozuldu konuştuğum çoğu kişide aynı fikirde
 • Misafir
  1 yıl önce
  Bende gidiyorum sparişler cok gec geliyor köfteler pişmeden cig geliyor calısan personel maratona katilmiş sporcular gibi senin dedigini anlamiyorlar bile koşturmaktan temizlik sıfır
 • Ercüment akbak
  1 yıl önce
  Aynen bazen ilgilenmiyor bile eski tadı yok
 • Hasan
  1 yıl önce
  Kalite son zamanlarda çok bozuldu artık gitmiyorum köfteler bile çiğ geliyor.
 • Ahmet
  1 yıl önce
  Ahmet hiç iyi deyil tadi yok gitmiyorum
 • Hava molla
  1 yıl önce
  Neden kendisi cıkıp bir aciklama yapmadi iftiraysa kendisini aklamadi aciklama yapsaydi bizlerinde ici rahat olurdu bir özürle oldumu yani yedirdiklerim icin özür dilerim bumudur yani
 • B.k
  1 yıl önce
  Bu tipsiz miymis
 • Burhan
  1 yıl önce
  Yakışıklı olsa nüfusunamı Alaçam napacan anlamadım bu adam çirkin köftesini yemiyelim hay sizin aklınıza ..
 • Ykp yk
  1 yıl önce
  Bundan 1 yıl öncede sahibi buydu 3 sene öncede 5 sene öncede şimdiki sahibide bu adam kim yalnış biliyomuş muhabirinizmi yayın müdürünüzmü sahibinizmi bu nasıl haber la
 • G. Gürbüz
  1 yıl önce
  Hijyen sıfır gidilecek yer değil 1 kere gittim tövbe bidaha asla
 • Hulya eskikaya
  1 yıl önce
  Kesinlikle gitmiyorum artik istanbul bayrampasadaki subesi pislik yuvasi elemanlar sanirsinki maraton kosusunda masalari sildikleri bezler les gibi kokuyor komilerin tirnaklari kir icinde kofteler cig geliyor hadi onu gecdim temizlik kultur sifir sifir denetilmesi gereken mekan
 • Es es
  1 yıl önce
  Artık kendimde gitmiyorum.kimseyede tavsiye etmiyorum.at ve domuz eti çıkmış.neden ucuz olduğu belli oldu.
 • Zeynel tok
  1 yıl önce
  Domuz eti, kanatlı hayvan parcalari cıktı. Bir özürle konu kapatıldı.
 • Nazire Sağcan
  1 yıl önce
  Çok güvenilir temiz hızlı servis ve gerçekten çok uyğun fiat. Müşterisi çok herşeyi kaliteli ve temiz çaylar sınırsız.çamur at izi kalsın.bizim milletimiz böyle acımasız.rekabetinde ahlaklı olması gerekir. Çekemeyenlerin iftirası adam hakkıyla parasını kazanıyor ve millet taktir ediyor.konya istanbul iznik dolup taşıyor.ama illaki kötülemekse gidin en pahalı restorantlarda yediğiniz at eşek ve o kötü hayvanın(ismini ağzıma alamayacağım) etini pahalıya yiyin
 • Yıldız Güneş
  1 yıl önce
  Kesinlikle kimsenin şüphesi olmasın çok çok güvenilir derim bilen de bilir Yusuf'u.
 • Yenişehirli
  1 yıl önce
  Domuz eti çıkma ihtimali yok, hayvanların kesimi ve işlenmesi Yenişehir'de yapılıyor, ola ki domuz değil, at ve eşek gibi başka bir hayvan karıştırılsa Yenişehir de duyulur ve dünyaya duyurulur :) Domuz eti çıktıysa dışarıdan gelen, hazır alınan bir üründedir. Kendi üretiminde olması çok zor. Güvenle yiyebilirsiniz.
 • Smsn
  1 yıl önce
  Güvenirlilığı sarsıldı. Ben artık tercih etmiyorum.
 • Ibrahim
  1 yıl önce
  Soya kıyması diyorum. Başka da birşey demiyorum. Anlayan anladı.
 • Bilgin bilir
  1 yıl önce
  Domuz eti değil, zeytinyağı aldığı firmanın yağlarında hile çıkmış firma ile iş akdini fesh etmiş onun için özür diledi. İyi araştır. Domuz eti diye söyledin mi gerçek değilse o eti yemek gibi haram a girersin
 • Aksaraylı
  1 yıl önce
  Domuz etı cıkmıs sadece özür diledı konu kapandı
 • Adıyamanlı
  1 yıl önce
  Tabi yerli milli bir marka olunca her türlü iftaraydı hak eder yazik