Yapı Kredi Bankası Kobilere 2018 De Ödemeli Krediler.

Yapı Kredi bankası ticari krediler için düzenlediği kampanyalar da ödeme vadesini ertelemenizi sağlayacak fırsatlar la müşterilerine yıl sonu rahatlaması sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Kobilere 2018 De Ödemeli Krediler.

Yapı Kredi bankası ticari krediler için düzenlediği kampanyalar da ödeme vadesini ertelemenizi sağlayacak fırsatlar la müşterilerine yıl sonu rahatlaması sunuyor.

25 Aralık 2017 Pazartesi 11:40
Yapı Kredi Bankası Kobilere 2018 De Ödemeli Krediler.

Yıl kapanışların da ödemeler konusunda sıkıntıya giren küçük işletmelerin işini kolaylaştırmak amacı ile düzenlenen bu kampanyalar da ihtiyaç duyduğunuz ticari kredilerinizi şimdi kullanarak en az üç ay ileri bir tarihe ödeme günü alabiliyorsunuz.

Yapı Kredi esnaf kredisi hesaplama, tablolarına Yapı Kredi bankasının internet sitesinden ulaşabilirsiniz,elli bin lira alt limitle başlayan kobi kredilerin de dosya masrafı ve kredi kullandırma ücreti miktarlarını da bu tablolar da bulabilirsiniz.İhtiyacınız olan kredi miktarı nı bankanın internet sitesin de ki hesaplama tablolarına yazarak tüm detayları görebilirsiniz düşük faizli olan bu ticari kredi türlerin de masraf kısmı da çok yüksek olmuyor.


Yapı kredi bankası müşterisi iseniz çalıştığınız şube ve müşteri temsilciniz bu ve benzeri kampanyalar dan sizi haberdar edeceklerdir,banka müşterisi değilseniz ve kobi kredisi ihtiyacınız doğduğunda ise bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için internet şubesinden başvuru yapabilir ve aynı haklar dan yararlanabilirsiniz.

Yapı kredi kobi müşteri hizmetleri,Yapı kredi bankası ticari müşteri temsilcileri küçük esnafların talepleri olduğunda kendilerini işyerlerinde ziyaret ederek kampanyaları bildirir ve işlemleri kolaylaştırmak adına sizin şube ye giderek zaman kaybı yaşamamız için kendi işyerinizde kobi kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirler.

Bu fırsatlar dan yararlanmanız için Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmanız yeterli olacaktır,ileri tarihte ödemeli ticari krediler de aynı işlemi yapabilirsiniz,sizden alınması gereken evrakları müşteri temsilcisi telefon görüşmeniz de belirterek süreci hızlandırmanızı da sağlamaktadır.

Yapı Kredi ticari kredi faiz oranları, Bankanın ticari kredi tahsisin de sağladığı faiz oranları sizin işletme kredi notunuzu da göz önüne alarak kişiye özel düzenlenen oranlar dır.

1.20 seviyelerinde olan ticari kredi faiz oranları müşteri kredi notlarına göre 1.00 seviyelerine düşebiliyor,2017 kasım ayın da kullandığınız ticari kredinizi 2018 yılı ocak ayın da ödemeye başlıyabiliyorsunuz .Kobi ertelemeli kredilerin de geri ödeme taksit seçenekleri de kırk sekiz aya kadar uzatılabiliyor.

Son Güncelleme: 03.01.2018 17:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol