Bugün
Künye


FORM MEDYA MARKASIDIR

İMTİYAZ SAHİBİ

365 MEDYA AJANS SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.


FİNANS365.COM HABER EKİBİ :  Tunç Çalışkan, Belkıs Karaali, Hamdi Atakul, Neslihan Atalar


REKLAM : Sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız info@finans365.com  mail adresi aracılığı ile bizle iletişime geçebilirsiniz.


HUKUK DANIŞMANI:  hukuk@finans365.com

Haber İhbar, Tekzip: info@finans365.com


YAZILIM-TASARIM :  Tümeva Finans365.com Özel Tema


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

finans365.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. finans365.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, finans365.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

finans365.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları finans365.com’a aittir.

finans365.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar finans365.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. finans365.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. finans365.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.