147 Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Ege Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklanan personel alımlarında ise 5 farklı pozisyonda personel alımı olacağı açıklandı.

147 Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Ege Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklanan personel alımlarında ise 5 farklı pozisyonda personel alımı olacağı açıklandı.

147 Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayımladı
06 Aralık 2018 - 12:18

Ege Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

EGE ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI

Ege Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve eğitim şartları şu şekilde;

100 Hemşire; Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. 40 Hemşire: Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. *En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek. 1 Sağlık Teknikeri: Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak.

*En az 2 ytl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek. 1 Mühendis: Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. En az C düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek. 3 Sistem Programcısı ve Çözümleyici Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği ya da İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak.

İLANA GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken başvuru koşulları ve Ege Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaları aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun48'ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.  Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3),Ön Lisans mezunları için ise 2018 yılı KPSS(B) grubu sınavından KPSS(P93), puanına sahip olmaları gerekmektedir. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını üniversiteye şahsen yapacaklar. Adayların posta yolu veya diğer şekilde yapacakları başvurular ise kabul edilmeyecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurular sırasında 1- Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir) 2- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi 3- Fotoğraf (1 Adet) 5- 2018 KPSS Sonuç Belgesi 6- Kimlik Fotokopisi 7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge 8- Hizmet Belgesi (Sadece deneyim aranan adaylardan çalışma belgesi ve SGK Hizmet Dökümü ) evraklarını teslim edecekler. 

Finans365.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum